Joanna Opozda od dawna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wstawia wiele zdjęć z sesji, z okładek gazet. Od półtora roku na jej profilu pojawiają się również fotografie z synkiem. Mały Vincent zawsze ma zakrytą twarz. Tym razem Opozda pokazała zdjęcie z wakacji.

Reklama

Joanna Opozda pokazała zdjęcie w kostiumie

Joanna Opozda spędza wakacje w ekskluzywnym hotelu, w Turcji. Już parę dni temu wstawiła na social media parę fotografii w białej, długiej, obcisłej sukience, gdzie z lekkim uśmiechem pozuje wśród palm. Skomentował to jej znajomy z planu - Mateusz Banasiuk. Żartobliwie zadał pytanie, czy zdjęcie robił Vincent. Aktorka również żartem odpowiedziała, że właśnie tak było.

Instagram/Joanna Opozda

Zobacz więcej: Joanna Opozda pokazała twarz synka. Vincent to kopia swojej mamy?

Tym razem gwiazda pokazała światu swoją sylwetkę w stroju kąpielowym. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Opozda wystąpiła przed obiektywem w samym stroju. Tym razem jednak okrycie wywołało burzę w komentarzach.

Joanna Opozda zaskoczyła fanów

Na zdjęciu Asia siedzi na białej kanapie. W tle widać palmy. Pogoda sprzyja i jest idealnie wakacyjna. Włosy Joanny opadają jej na ramiona, a ona ubrana jest w bardzo skąpy, czarny kostium.

Zobacz także

Kolejny piękny dzień w tym cudownym miejscu. Nie dziwie się, że hotel ma zieloną gwiazdkę. Wszędzie przepiękne drzewa, do tego budki dla kotów i ptaków - napisała w poście.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy internauci byli zachwyceni bikini, które ma na sobie aktorka. Chętnie komentowali i dopytywali, gdzie kupiła taki piękny strój.

Skąd to cudowne bikini? - zapytała jedna z kobiet.

Świetna fota. Można wiedzieć, gdzie taki kostium kąpielowy kupić? - padło kolejne pytanie.

Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Joanna Opozda jest zakochana? Pokazała nagranie z tajemniczym przystojniakiem

Były też osoby, które uznały, że kostium kąpielowy Opozdy nie należy do ładnych, że jest niepraktyczny i ma go wiele innych gwiazd.

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego bikini, o druga celebrytka w takim pozuje, ale jak dla mnie jest okropny - skomentowała internautka.

Maja Hyży ma taki sam kostium - słusznie zauważyła kobieta.

Okropny stanik. Optycznie deformuje i pomniejsza biust - dodała swoją opinkę fanka.

Jak Wam podoba się kostium Joanny Opozdy?

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama