Joanna Opozda i Antek Królikowski już w sobotę 8 sierpnia powiedzą sobie sakramentalne "Tak". Para po dość burzliwym rozstaniu wróciła do siebie i niedawno aktor oficjalnie poinformował, że są zaręczeni. To nie koniec rewelacji na temat pary! Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Joanna Opozda jest w ciąży i już wkrótce rodzina Antoniego Królikowskiego powiększy się, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz drugi zostanie babcią. Czy rzeczywiście to prawda?

Reklama

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami?

Jak donosi tygodnik "Na Żywo" Joanna Opozda i Antek Królikowski już w sobotę wezmą ślub. Para pod koniec roku znów zaczęła spotykać się po burzliwym rozstaniu, a ostatnio aktorka przyznała, że ten etap mają za sobą i cieszą się swoim szczęściem.

Już niebawem w rodzinie szykuje się prawdziwa rewolucja. Zakochani chcą się pobrać. Uroczystość ma się odbyć 8 sierpnia

To nie koniec zaskakujących informacji! Według magazynu Małgorzata Ostrowska-Królikowska już niebawem zostanie babcią, bo Joanna Opozda i Antek Królikowski mają zostać rodzicami:

Mama Antka ma jeszcze jeden powód do radości! Jest już babcią Józia, wnuka, którego dał jej młodszy syn Jan i jego partnerka. A teraz maleństwa oczekują też Joasia i Antek - informuje tygodnik „Na żywo”.

Jak myślicie, czy Joanna i Antek zabiorą głos w sprawie?

Zobacz także: Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Znane są szczegóły ich wesela!

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego to będzie największe wydarzenie tego weekendu. Para ma się pobrać w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a po uroczystości zebrani goście zostali zaproszeni do imponującego pałacu w Zdunowie.

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - powiedział informator portalu Plotek.pl

Niedawno "Super Express" obliczył, że wesele pary będzie kosztowało nawet 200 tys. zł i jedno jest pewne atrakcji nie zabraknie. Oprócz bliskich pary na liście gości znalazło się też wiele gwiazd. Zapowiada się naprawdę królewskie wesele!

asiaopozda/Instagram

Para przyjaźni się już od ponad 12 lat, ale dopiero od kilku lat między nimi rozwinęło się uczucie. Pod koniec roku 2020 Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się, a gwiazda "Pierwszej miłości" opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie i wyznała:

(...) chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- czytamy na Instagramie.

asiaopozda

Na początku roku pojawiły się zaskakujące doniesienia, że aktorzy wrócili do siebie i wybrali się na wspólne wakacje. Joanna Opozda wyznała na Instagramie, że burzliwy czas zostawili za sobą i dziś są szczęśliwi, a niedawno Antoni Królikowski oficjalnie poinformował o ich zaręczynach:

Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas! Nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał - powiedział podczas Festiwalu im. Pawła Królikowskiego.

Instagram

Para zdecydowała się na ślub i błyskawicznie zorganizowała uroczystość. Teraz "Na Żywo" informuje, że niebawem zostaną rodzicami. Choć na ostatnich zdjęciach Joanny Opozdy nie widać jeszcze ciążowego brzuszka. Sami zobaczcie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama