Kilka tygodni temu na jaw wyszła skrywana tajemnica Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Jak się okazało, zakochani już za chwilę powiedzą sobie sakramentalne "tak"! To już naprawdę ostatni moment na przygotowania ślubne, a w mediach pojawia się coraz więcej wieści na temat tego wydarzenia. Według kolejnych doniesień, już wiadomo, gdzie para młoda i goście będą bawić się na przyjęciu weselnym. To jeden z najbardziej lubianych przez celebrytów lokali!

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski w podróży przedślubnej? Zobaczcie zdjęcie!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub. Gdzie odbędzie się ich wesele?

Po 12 latach znajomości, przyjaźń Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, przerodziła się w miłość. Ich związek wyszedł na jaw w ubiegłym roku, jednak jak wiadomo, nie obyło się również bez kryzysów. Para nawet rozstała się na kilka miesięcy, ale na szczęście ich miłość przezwyciężyła nieporozumienia, dlatego dziś możemy mówić o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jak jakiś czas temu udało się dowiedzieć magazynowi "Party", że zakochani powiedzą sakramentalne "tak" na początku sierpnia w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Wśród zaproszonych gości obok rodziny i przyjaciół, znalazło się wiele gwiazd. Oczywiście po uroczystości zaślubin państwo młodzi zaproszą gości na wesele, jednak do tej pory wszystko było owiane tajemnicą. Teraz jednak według informacji portalu Plotek.pl, już wiadomo, gdzie odbędzie się przyjęcie.

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - powiedział informator portalu Plotek.pl

asiaopozda/Instagram

Zobacz także: Antek Królikowski nagrał romantyczny filmik dla Joanny Opozdy

Zobacz także

Pałac w Zdunowie to naprawdę piękne miejsce na wesele. To nie tylko wyjątkowa sala, ale też zapierająca dech w piersiach okolica, pełna drzew i zieleni. Goście Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego z pewnością będą zachwyceni!

asiaopozda

Fani z niecierpliwością czekają na to wielkie wydarzenie i mają nadzieje, że zakochani pochwalą się zdjęciami z ich ślubu. Myślicie, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski rzeczywiście się na to zdecydują? Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie poczekać!

Reklama

Sezon ślubny w pełni! Wybierz się na wesele w wyjątkowej kreacji, która zachwyci wszystkich. Wykorzystaj kod rabatowy do Denley i zobacz, ile możesz zaoszczędzić na zakupach!

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama