Po rozstaniu w atmosferze skandalu Joanna Opozda nie mówi zbyt wiele o swoim życiu uczuciowym. Była partnerka Antoniego Królikowskiego konsekwentnie milczy, choć co jakiś czas łączy się ją z kolejnymi gwiazdami. Tuż przed walentynkami aktorka poruszyła temat randek. Opowiedziała o tej najgorszej.

Reklama

Joanna Opozda wspomina najgorszą randkę

We wtorek, 13 lutego Joanna Opozda pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku 2023. Na miejscu aktorka zgodziła się na krótką rozmowę z dziennikarką TVN. Dzień przed walentynkami reporterka postanowiła zapytać gwiazdę o jej najgorszą randkę. Joanna Opozda opowiedziała o wyjściu do kina z pewną osobą z branży. Wyszło dość niezręcznie.

Zobacz także: Joanna Opozda zaskoczyła swoim szczęściem i nie kryje wzruszenia. "Nie ma drogi na skróty"

Joanna Opozda
Joanna Opozda
Miałam taką randkę, faktycznie. Poszliśmy na »Shreka«. To jest osoba z branży, więc może nie będę się tu rozwijać, ale to było tak creepy. On nie wiedział, jak się do mnie przytulić, zaczął ziewać, to było takie dziwne. Ja miałam takie »co jest grane«. Straszny niewypał
– powiedziała aktorka.

Po tym doświadczeniu Joanna Opozda zrozumiała, że kino nie jest najlepszym wyborem na pierwszą randkę, ponieważ brak możliwości rozmowy z nowo poznaną osobą prowadzi do krępujących sytuacji. Gwiazda poleca zrobić coś aktywnego. Nie zdradziła, z kim przeżyła wspomniane spotkanie.

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 18.10.2022. Cinema City Sadyba. Uroczysta premiera filmu "Brigitte Bardot cudowna" w rezyserii Lecha Majewskiego.N/z: Joanna Opozda
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 18.10.2022. Cinema City Sadyba. Uroczysta premiera filmu "Brigitte Bardot cudowna" w rezyserii Lecha Majewskiego.
N/z: Joanna Opozda Pawel Wodzynski/East News
Tak, to jest zły pomysł, nie można rozmawiać. Trzeba iść na jakąś kolację, na plażę, posiedzieć sobie gdzieś, porozmawiać
– wyjaśniła.

Media regularnie rozpisują się o życiu uczuciowym Joanny Opozdy. Artystka przez pewien czas była łączona z Remigiuszem Mrozem. Pisarz chętnie komentuje jej wpisy. Oboje widzieli się również na Bestsellerach Empiku 2023.

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała, co zrobił Vincent. Tego się nie spodziewała

Reklama

Jak na razie nie zapowiada się, by Joanna Opozda chciała zdradzić więcej na temat swoich relacji damsko-męskich. Gwiazda skupia się przede wszystkim na wychowywaniu synka i pracy.

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 13.10.2022 Premiera filmu Gdzie diabel nie moze, tam baby posle n/z: OPOZDA JOANNA
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS
WARSZAWA. 13.10.2022
Premiera filmu Gdzie diabel nie moze, tam baby posle
n/z: OPOZDA JOANNA TRICOLORS/EAST NEWS
15.09.2022 Gdynia 47 Festiwal Polskich Filmow Fabularnych Dzien czwarty Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER n/z: Joanna Opozda
15.09.2022 Gdynia 47 Festiwal Polskich Filmow Fabularnych Dzien czwarty
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER
n/z: Joanna Opozda East News WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama