Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joanna Liszowska
ONS.pl
Newsy

Joanna Liszowska straciła ogromny kontrakt z firmą kosmetyczną?

Wszystko przez to, że prowadziła samochód po alkoholu...
Tego feralnego dnia jej życie i wizerunek legły w gruzach. Liszowska prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Spowodowała stłuczkę, miała ponad promil alkoholu we krwi! Na gwiazdę posypała się lawina krytyki.

Liszowska straciła wartościowy kontrakt

Celebrytka miała podpisać intratny kontrakt z jedną z popularnych marek kosmetycznych. Za reklamę mogła dostać nawet 350 tys. zł! Niestety po aferze z prowadzeniem auta "po pijaku" firmy zerwały negocjacje z Liszowską. Nie chcą, aby ich  marki promowane były przez kogoś tak nieodpowiedzialnego.

Joanna Liszowska
Joanna Liszowska jeszcze przed stratą prawa jazdy
ONS
Newsy
Liszowska odbywa prace społeczne w przedszkolu. Wróci jeszcze do show-biznesu?
Zagra jeszcze w "Przyjaciółkach"?

Po niefortunnym wypadku, który Joanna Liszowska spowodowała w zeszłym roku, jej kariera niemal stanęła w martwym punkcie. Wówczas przeszedł jej koło nosa interesujący kontrakt reklamowy, spekulowano również o tym, że aktorka straci angaż w serialu "Przyjaciółki". Ponieważ w czasie wypadku, gwiazda była pod wpływem alkoholu (1,2 promila), straciła przez to prawo jazdy na dwa lata i musiała zapłacić grzywnę wysokości 7 tysięcy złotych. Liszowska myślała wówczas nawet o wyjeździe z kraju i zamieszkaniu na stałe w Szwecji. Zobacz też: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami! [FOTO] Jak podał "Dobry Tydzień", Joanna Liszowska odbywa obecnie prace społeczne, które wyznaczył jej sąd. Aktorka musi pracować na rzecz państwa przez 30 godzin miesięcznie przez 5 miesięcy. Na miejsce odbywania prac wybrano dla niej jedno z przedszkoli w powiecie piaseczyńskim. Okazuje się także, że aktorka już wkrótce wróci do pracy na planie "Przyjaciółek". Produkcja serialu zadbała o to, by gwiazda mogła połączyć prace społeczne z występami w serialu. Trzymamy kciuki, by wszystko poszło dobrze! Zobacz na Polki.pl: Joanna Liszowska wyjechała z kraju! Uciekła?    

ONS
Newsy
Joanna Liszowska planuje trzecią ciążę? Jej mąż marzy o synku!
Przerwie pracę w Polsce?

  Joanna Liszowska w ciąży? Joanna Liszowska dzieli swoje życie na pracę w Polsce i wyjazdy do Szwecji, gdzie mieszka jej mąż Ola Serneke . Gwiazda przyjeżdża do Polski na zdjęcia do serialu “Przyjaciółki” oraz rodzinne spotkania. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie będzie w Polsce jeszcze rzadziej, bo jej mąż Ola Serneke podobno chce, żeby urodziła mu syna!  Czy Joanna Liszowska znów zajdzie w ciążę? Joanna Liszowska dwa lata temu urodziła córkę Stellę i ostatnio skupiała się na karierze, ale jej mąż podobno uważa, że powinna zrobić sobie przerwę od pracy. Dlaczego?   “Żal mu Joasi, która od czasu wypadku ma w Polsce złą prasę i chciałby ją mieć na stałe w Szwecji. Uważa, że w kolejnej ciąży mogłaby zaszyć się w ich posiadłości w Szwecji. W końcu odpoczęłaby od całego tego zgiełku wokół niej. Potem zaś zajęłaby się wychowywaniem dzieci, a w tym czasie cała sprawa by przycichła”, mówi fakt.pl osoba z otoczenia biznesmena.   Po niefortunnym wypadku, który Joanna Liszowska spowodowała będąc pod wpływem alkoholu, aktorka miała problemy w pracy i złą prasę. Mówiło się nawet o tym, że może stracić pracę w "Przyjaciółkach", ale koleżanki z planu stanęły w jej obronie . Aktorka przestała pojawiać się na salonach i udzielać wywiadów. Nie chciała opowiadać o wypadku, ani o pracach społecznych, które wyznaczył jej sąd.       

Joanna Liszowska próbuje sie wyszczuplić sukienką
ONS
Newsy
Liszowska sprytnie próbuje ukryć nadwagę
Znamy jej patent na zbędne kilogramy

Joanna Liszowska ostatnio przeżywa reaktywację swojej kariery. Jedna z głównych ról w serialu "Przyjaciółki" oraz jurorowanie w programie "Tylko Taniec" sprawiły, że gwiazda wróciła do pierwszej ligi telewizyjnych postaci . Odkąd aktorka jest na fali próbuje, jak najlepiej wyglądać w błysku fleszy. Jednak Liszowska nie może pozbyć się zbędnych kilogramów, gdyż nie pozwala jej na to serialowy kontrakt. Gwiazda znalazła jednak patent na tuszowanie mankamentów swoje figury. Na wielkie wyjścia Joanna zakłada kreacje, które optycznie mają wysmuklić jej ciało . Podczas ostatniego odcinka programu "Got To Dance" aktorka zaprezentowała się w długiej koronkowej sukience z modnym w tym sezonie "jaskółkowym krojem". Efekt został osiągnięty. Liszowska mogła pochwalić się upragnioną talią . Chyba nawet takie ukrywanie nadwagi nie wskrzesi jej marzeń o karierze w Sakndynawii. Przypomnijmy: Liszowska załamana! Z kariery w Szwecji nic nie będzie

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner