Joanna Krupa niedawno opublikowała oficjalne oświadczenie o separacji z mężem, a tymczasem zagraniczne media informowały o pozwie rozwodowym, który miał złożyć Douglas Nunes. Wygląda na to, że modelka po rewolucji w swoim życiu osobistym zdecydowała się poświęcić czas swojej córeczce i... pracy! Zobaczcie najnowsze kadry z planu nowego programu Joanny Krupy.

Reklama

Rozpromieniona Joanna Krupa przyłapana na planie nowego show!

Joanna Krupa i Douglas Nunes po kilku wspólnych latach zdecydowali się ogłosić rozstanie. Para dla dobra córki zamierza zachować przyjacielskie relacje, a Marta Krupa, siostra modelki nadal wierzy, że jest jeszcze szansa, aby Joanna Krupa i Douglas Nunes wrócili do siebie.

Niedawno Joanna Krupa opublikowała zdjęcie z córką, które zaniepokoiło jej fanów. Na fotografii modelka wyglądała na naprawdę smutną, a teraz paparazzi przyłapali Joannę Krupę w Venice w Kalifornii i tym razem prowadząca "Top Model" czarowała swoim uśmiechem. Zobaczcie zdjęcia...

East News / Backgrid/East News

Zobacz także: Joanna Krupa i Douglas Nunes rozwodzą się. Tak wygląda ich imponująca posiadłość

Na zdjęciach paparazzi widać, że Joanna Krupa jest w swoim żywiole i podczas nagrań do nowego show była uśmiechnięta i w pełni poświęciła się nowemu projektowi. Gwiazda TVN ma też duże wsparcie w swojej siostrze, która niedawno sama rozwiodła się z mężem, a w wywiadach mówiła wprost, że to był dla niej ciężki czas.

Zobacz także
East News / Backgrid/East News

Zobacz także: Joanna Krupa i Douglas Nunes rozstali się! Ich pierwsze spotkanie było przypadkowe, ale ślub jak z bajki!

Reklama

Nowy program to niejedyny projekt Joanny Krupy. Modelka słynie też z pomocy zwierzakom i wygląda na to, że w po rozstaniu skupia się nie tylko na pracy, ale otacza się też przyjaciółmi. Podejrzewaliście, że Joanna Krupa po ogłoszeniu separacji rzuci się w wir pracy?

krakfoto/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama