Pod koniec marca media obiegła informacja o separacji Joanny Krupy i jej męża, Douglasa Nunesa. Szybko okazało się, że mąż gwiazdy złożył pozew rozwodowy. Od tamtej pory fani bacznie obserwują poczynania modelki, a nawet martwią się o stan jej córki, małej Ashy. Teraz portal Plotek.pl, powołując się na osobę z otoczenia Joanny Krupy, poinformował, że gwiazda nadal mieszka ze swoim mężem. Jakie są powody takiej decyzji?

Reklama

Joanna Krupa nadal mieszka z Douglasem Nunesem. Ma ważny powód

Odkąd Joanna Krupa i Douglas Nunes potwierdzili rozstanie, przyszłość polskiej modelki budzi ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy się o nią martwią. Zwracają też uwagę na jej córkę, Ashę, która na pewno bardzo przeżywa separację rodziców. Niektórzy żywią nawet nadzieję, że koniec związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa nie jest definitywny - siostra modelki jakiś czas temu wierzyła, że parze uda się dojść do porozumienia.

Teraz na jaw wychodzą nowe fakty o życiu Joanny Krupy i Douglasa Nunesa po rozstaniu. W rozmowie z portalem Plotek.pl osoba z otoczenia pary zdradziła, że mimo separacji małżeństwo nadal mieszka razem.

- Asha to ich oczko w głowie. Ze względu na nią nie spieszą się z osobnym zamieszkaniem i przeprowadzką. Na to jeszcze przyjdzie czas - powiedziała osoba z otoczenia Joanny Krupy dla Plotek.pl.

Instagram @joannakrupa

Zobacz także: Joanna Krupa zaniepokoiła fanów najnowszym kadrem z córką. Jej siostra komentuje: "Biedna mała Asha"

Zobacz także

Rozmówca portalu Plotek.pl, powołując się na znajomość sytuacji rodzinnej Joanny Krupy, zwrócił uwagę na dojrzałość modelki i Douglasa Nunesa i fakt, że dbają o dobro ich córeczki, Ashy. Może świadczyć o tym choćby fakt, że niedawno Joanna Krupa bawiła się w wesołym miasteczku z Ashą i mężem.

- To są dorośli i dojrzali ludzie, którzy dobro dziecka przekładają nad wszystko. Dla niej umieją się porozumieć we wszystkich ważnych kwestiach. Wychodzą z założenia, że szczęśliwy i spokojny rodzic to szczęśliwe dziecko - dodał informator Plotek.pl.

Instagram @joannakrupa

Jak podaje Plotek.pl, wartość luksusowej willi w basenem, w której mieszkają Joanna Krupa i Douglas Nunes ciągle rośnie i wynosi już ponad trzy miliony dolarów. Nic dziwnego, że podział nieruchomości o tak wysokiej wartości może być problematyczny. Jak informuje źródło portalu była para nie zamierza jednak zbyt szybko podejmować decyzji o sprzedaży domu.

- To dobra inwestycja, ale w tym wypadku myślą przede wszystkim o córeczce. Gdy stwierdzą, że Asha jest gotowa na zmiany, rozejrzą się za nowymi domami, ale już osobno. Pewnie stanie się to dopiero za kilka dobrych miesięcy. Może do tego czasu uda im się już nawet rozwieść - podsumował informator Plotek.pl.

Instagram @joannakrupa

Myślicie, że to naprawdę już definitywny koniec związku Joanny Krupy i jej męża?

Reklama

Zobacz także: Radosna Joanna Krupa przyłapana na planie nowego show. Zaczęła już nowy rozdział po rozstaniu?

East News / Backgrid/East News
Reklama
Reklama
Reklama