Joanna Krupa o Justynie Pawlickiej
ONS

Krupa o uczestniczce Top Model: Jest mi wstyd! Żałuję, że walczyłam o nią. Modelka nie pozostała dłużna

Joanna Krupa o Justynie Pawlickiej
ONS

Joanna Krupa jest jedną z najbardziej zaangażowanych gwiazd w pomoc zwierzętom. Modelka często odwiedza wszelkiego rodzaju schroniska, planuje również ruszyć z projektem mającym na celu pomoc bezdomnym psom, w którym ma ją wesprzeć Doda. Przypomnijmy:
Krupa spotkała się z Dodą nie tylko na lunch

Gwiazda znana jest również z nietolerancji dla osób, które noszą futra. To od tego zaczął się m.in. konflikt z Anną Muchą. Nic więc dziwnego, że Joanna bardzo ostro zareagowała, kiedy dowiedziała się, że jedna z uczestniczek trzeciej edycji "Top Model", Justyna Pawlicka, reklamuje naturalne futra. Jest zażenowana postawą modelki i żałuje, że walczyła o nią w programie:

Jest mi wstyd za jej zachowanie. Myślałam, że jest lepszym człowiekiem. Jak można - po tym wszystkim, co mówiliśmy z Michałem w programie "Top Model" - promować produkcję czy sprzedaż futer?! To jest mordowanie w męczarniach niewinnych zwierząt dla MODY. Dziewczyno!!! Mam ci pokazać film PETA, jak się tę modę robi? Zasmuca mnie to, jak można być takim ignorantem. Żaden człowiek posiadający wiedzę na ten temat i mający jakąkolwiek wrażliwość nie miałby do czynienia nic z tym biznesem. Wstyd, Justyna. Żałuję, że walczyłam o nią w programie! - mówi w rozmowie z "Super Expressem".


Zobacz: Justyna Pawlicka rozebrała się dla CKM! Zobacz zdjęcia

Modelka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i zasugerowała, że Krupa, która od lat zajmuje się pomaganiem zwierzakom jest hipokrytką. Ciekawe, że Krupa zwróciła teraz uwagę na kampanię Justyny, a nie rok temu (zobacz).

Wściekła Joanna Krupa - dziś dostałam od niej oficjalną wiadomość prywatną. Szkoda tylko że w garderobie Joanny znajduje się 95% skórzanych torebek , butów i innych galanterii ze skóry... nie wspominając o wyrobach z pytona - napisała na Facebooku. 


Tak ostro już dawno nie było. Szykuje się medialna wojna?

Zobacz: Joanna Krupa w krótkich włosach

Zobacz: Pawlicka ma nowego faceta. To prawdziwy twardziel!
 
Justyna Pawlicka z chłopakiem:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33