Joanna Krupa i Doda szykują wspólny projekt
Instagram

Krupa spotkała się z Dodą nie tylko na lunch. Szykują wspólny projekt

Joanna Krupa i Doda szykują wspólny projekt
Instagram

Joanna Krupa nieco narzekała na swój ostatni pobyt w Polsce, ale jednocześnie robiła wszystko, aby wizytę w rodzinnym kraju wykorzystać jak najlepiej. Oprócz pracy na planie "Top Model", gwiazda zadbała też o urodę, odwiedzając m.in. klinikę specjalizującą się w walce z cellulitem i zabiegach odmładzających. Przypomnijmy: Krupa zafundowała sobie ulubiony lifting Kardashianki. Pokazała twarz spuchniętą od igieł

Modelka znalazła również czas na spotkanie się ze swoją starą znajomą, Dodą. Obie panie poznały się dwa lata temu, gdy Rabczewska współpracowała z menadżerką Krupy, Małgorzatą Leitner. Na ich Instagramach znalazło się pamiątkowe zdjęcie, a fani zachodzili w głowę, czy był to tylko przyjacielski lunch czy może coś więcej? Jak informuje "Party", Krupa i Doda chcą ruszyć ze wspólnym projektem pomocy bezdomnym zwierzętom w Polsce. Wokalistka ma również odwiedzić Joannę w Miami podczas jednego z charytatywnych eventów.


Nie mogę się doczekać, aż zaczniemy pomagać zwierzętom w Polsce. To będzie super! A zimą zobaczymy się u mnie w Miami, gdzie działa moja fundacja "Angels for Animal Rescue" - potwierdza w rozmowie z magazynem Krupa.


Równie mocno podekscytowana jest Rabczewska, który zdradziła, dlaczego zdecydowała się na taki projekt.
 

Uwielbiam psy i Joannę. Dziewczyna ma serce do zwierząt, tak jak ja! Dlatego chcę jej pomóc w akcji adopcyjnej wraz ze schroniskiem i Fundację "Azylu pod Psim Aniołem". Wierzę, że razem zdziałamy więcej! - tłumaczy "Party" Doda.


Magazyn dodaje również, że niewykluczone, iż zobaczymy Dodę w nadchodzącej edycji "Top Model", którą prowadzi właśnie Krupa.

Zobacz: Gwiazdy Top Model najlepiej ubrane na konferencji TVN. Krupa pokazała piersi

 

Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN:

Więcej na temat Doda Joanna Krupa
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11