Joanna Krupa na Eurowizji 2018?! Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony Joanna Krupa i Romain Zago  pływają razem
Joanna Krupa na Eurowizji 2018?!
1/4
Joanna Krupa na Eurowizji 2018?!

 

Życie prywatne Joanny Krupy z pewnością nie należy do nudnych. Modelka na co dzień mieszka w Stanach, gdzie w głównej mierze prowadzi interesy. Wystąpiła w tamtejszej edycji "Tańca z Gwiazdami", w którym zajęła wysokie czwarte miejsce, a do Polski przylatuje raz na jakiś czas w sprawach zawodowych. Asia ostatnie tygodnie spędziła jednak w naszym kraju, a to za sprawą nagrywania odcinków kolejnej edycji "Top Model". Codziennie raczy nas interesującymi zdjęciami i filmikami na swoich social mediach, jednak najciekawsza kwestia to zdecydowanie jej ślub! 

Ślub Joanny Krupy

Joanna Krupa bierze ślub! Jak udało nam się dowiedzieć, w sobotę, 4 sierpnia, odbędzie się drugi ślub Joasi i Douglasa! Gdzie? Poznaj więcej szczegółów na kolejnych slajdach! 

 

Zobacz: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

2/4
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony

W miniony weekend w Warszawie Joanna Jabłczyńska zorganizowała wieczór panieński Joasi, na którym pojawili się m.in Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, a nawet Magda Gessler! Ewidentnie wskazywało to,  że coś się święci. My już wiemy!

 

Pomimo, że Asia sformalizowała już swój związek z ukochanym w USA, postanowili zorganizować przyjęcie również w Polsce. Ceremonia odbędzie się w Krakowie o godzinie 17.00. Czekamy więc na zdjęcia z wydarzenia i jeszcze raz gratulujemy młodej parze!

 

Kim jest ukochany Joanny? Jak się poznali? Zobacz kolejne slajdy!

3/4
fot: Instagram

W zeszłym roku Joanna poznała producenta filmowego Douglasa, w którym bardzo szybko zakochała się na zabój! W wywiadzie dla Vivy opowiedziała jak się poznali:

W parku dla psów. Dlatego mówię, że warto adoptować pieski, warto pomagać, warto ratować im życie, bo pieski się odwdzięczają. Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program „Misja pies”. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta.

Krupa wypowiada się o swoim partnerze w samych superlatywach:

Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce. Douglas przynosi mi balans w życiu. Daje ciepło. Czuję się bezpieczna.

 

To będzie kolejny ślub Joanny. Jak wyglądało jej poprzednie małżeństwo?

 

Nic więc dziwnego, że po zaledwie kilku miesiącach wzięli ślub cywilny w Ameryce!

4/4
Joanna Krupa i Romain Zago  pływają razem
East News

Przygotowania do ślubu nie są dla Krupy nowością. Modelka wyszła pierwszy raz za mąż w 2013 roku za amerykańskiego biznesmena Romaina Zago, po czterech latach narzeczeństwa. Ewidentnie nie spieszyli się ze ślubem, bo poznali się w 2007 roku. Sześć lat to dużo czasu, by poznać drugą osobę i faktycznie zdecydować, czy chce się spędzić z nią resztę życia i sformalizować swój związek. W przypadku Joasi wydawało się, że wszystko jest przemyślane, było wręcz jak w bajce. Jednak los chciał inaczej, czar prysł, para rozstała się w grudniu 2016 roku i pomimo drobnych wojenek po drodze, aktualnie są przyjaciółmi.

Więcej na temat Joanna Krupa ślub Joanny Krupy