Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan i Michał Piróg w "Top Model" Małgorzata Rozenek w bikini marki KIINI Małgorzata Rozenek w różowej sukience
Małgorzata Rozenek-Majdan
1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w "Top Model"! Gwiazda TVN i żona Radosława Majdana z tak genialną figurą mogłaby spokojnie pójść do programu jako uczestniczka, ale na razie musimy ostudzić emocje wszystkich fanów. Rozenek-Majdan rzeczywiście wystąpi w "Top Model", ale nie jako uczestniczka, tylko jako gość specjalny w jednym z odcinków. Skąd to wiemy? Gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z Michałem Pirógiem - prowadzącym "Top Model".

Gwiazda wystąpiła już wcześniej gościnnie w programie modowym "Project Runway" i wówczas nie wszystkim spodobało się to, że była bardzo wymagająca wobec uczestników. Czy tym razem będzie inaczej?

 

Zobaczcie to ZDJĘCIE w naszej galerii i dowiedzcie się więcej o występie Rozenek-Majdan w "Top Model".

 

Zobacz: Najpierw Rozenek i Doda, a teraz Karolina Szostak! Ta różowa sukienka polskiej marki to hit! Kto wygląda w niej najlepiej?

2/6
Małgorzata Rozenek-Majdan i Michał Piróg w "Top Model"

 

Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu pozuje z Michałem Pirógiem. Nam się wydaje, że sama Małgorzata mogłaby spokojnie wystąpić w show nie jako gość specjalny, a jako uczestniczka! Z taką figurą droga do modelingu jest dla niej z pewnością otwarta.

Zresztą sami zobaczcie w naszej galerii więcej zdjęć pięknego ciała Rozenek. Czy waszym zdaniem nadawałaby się na profesjonalną modelkę?

 

Zobacz: Jednym zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan rozgrzała fanów do czerwoności! 

3/6
Małgorzata Rozenek w bikini marki KIINI
Instagram

Takie ciało nie przypadek. Rozenek dba o siebie - dieta, treningi - to dla niej codzienność. Rozenek ma 170 centymetrów wzrostu (na wybieg to za mało, ale fotomodeling? czemu nie!). Małgorzata waży około 50 kilogramów. 

 

Rozenek i Majdan na okładce "Party"! Zarobią 5 milionów, później czas na dziecko?

4/6
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pośladki na wakacjach. Nadawałaby się na modelkę?

5/6
Małgorzata Rozenek w różowej sukience
Instagram
6/6
Małgorzata Rozenek