Joanna Koroniewska i Maciej dowbor
joannakoroniewska/Instagram
Newsy

Joanna Koroniewska z dnia na dzień zmieniła dom na mieszkanie w centrum miasta? "Mamy dość"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor znów się przeprowadzają! Zrezygnowali z nowego domu i postawili na mieszkanie w środku miasta. Fani przyznają: "nie nadążamy".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od jakiegoś czasu remontowali swój nowy dom. Prace postępowały różnie, a małżeństwo wydawało się być bardzo zaangażowane w przygotowywanie nowego gniazdka. Tymczasem aktorka ogłosiła, że ostatecznie zdecydowała się razem z rodziną porzucić remont i nowy dom i przeprowadzić się do miasta. Co więcej, para już kupiła nowe mieszkanie i szykuje się do przeprowadzki! Skąd tak nagła zmiana decyzji?

Dlaczego Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie pokazują twarzy córek? Mają jeden ważny powód

Joanna Koroniewska przeprowadza się do mieszkania! "Wszyscy się przeprowadzają do domów, a my na odwrót"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od 14 lat mieszkają w pięknym, dużym domu pod Warszawą. Ogromna przestrzeń, śliczny ogród, czego można chcieć więcej? Para planowała jednak zmienić swoje lokum na nowe i nowocześniejsze. Przez bardzo długi czas Joanna i Maciej przygotowywali swój nowy dom do przeprowadzki, remontowali i planowali, co jak ma wyglądać. Relacje z remontu, nie zawsze były kolorowe, Joanna Koroniewska nie bała się przyznać, że remont mocno uszczuplił ich portfele i na dodatek zdawał się nie mieć końca. Mimo to fani i tak byli w szoku, gdy Joanna Koroniewska ogłosiła: "przeprowadzamy się do mieszkania!". Jak się okazuje, mieszkanie na obrzeżach miasta już dawno przestało spełniać potrzeby rodziny. Zresztą aktorka wszystko bardzo dokładnie tłumaczy:

Przeprowadzamy się do miasta. Mamy dość obrzeży i korków po dwie, trzy godziny dziennie. Wszyscy się przeprowadzają do domów, a my na odwrót, do mieszkania. Ogród nigdy więcej, i tak wychodzimy z domu, a w weekendy (jesteśmy - przyp. red.) często w pracy. A dom to jednak wielka praca, sama w sobie - tłumaczy aktorka. 

Jako jeden z minusów Joanna Koroniewska wskazuje ogród. Okazuje się, że jego pielęgnacja jest bardzo czasochłonna, a rodzina w zasadzie z niego nie korzysta. Jedynie młodsza córka Joanny Koroniewskiej, Helenka bawiła się w ogrodzie, jednak jest już w takim wieku, że bardziej potrzebuje placów zabaw i kontaktu z rówieśnikami.

Szczerze?! Mieszkamy 14 lat w domu i absolutnie nie korzystamy z ogrodu - młodsza potrzebuje dzieci i place zabaw, starsza, najważniejsze dla niej to swobodne dojazdy w różne miejsca. Mam taką teorię, dom dobry jest na starość albo jak się ma naprawdę małe dzieci. I dużo wolnego czasu. Zwłaszcza na obrzeżach miasta - wyjaśnia gwiazda.

Joanna Koroniewska opowiada o tym, że zmieniła dom na mieszkanie
joannakoroniewska/Instagram

Co więcej, para przyznała, że najważniejsze są dla niej dojazdy. Marzeniem Joanny Koroniewskiej jest niekorzystanie codziennie z samochodu, mieszkanie w centrum miasta umożliwia korzystanie z komunikacji miejskiej i niemarnowanie czasu w korkach. Zamiana domu na mieszkanie jest może dość nietypowa,  jednak należy zaznaczyć, że rodzina Dowborów wybrała naprawdę piękne lokum w środku miasta z doskonałym widokiem i zachwycającą przestrzenią. Mieszkanie jest bowiem bardzo wysokie, ma ogromną ilość okien, bardzo przestronny taras i zachwyca swoją powierzchnią składającą się z dwóch pięter! 

Joanna Koroniewska opowiada o tym, że zmieniła dom na mieszkanie
joannakoroniewska/Instagram

Oczywiście także to miejsce wymaga remontowych poprawek, jednak te nie są one już tak przerażające i czasochłonne jak, w przypadku remontowania domu. Joanna Koroniewska jest zachwycona nowym mieszkaniem i jak sama mówi, jej bliscy cieszą się razem z nią! W końcu dom powinien spełniać oczekiwania wszystkich domowników, a argument zamiany domu na mieszkanie z powodu kilkugodzinnych korków to najczęstszy argument osób, które się na to decydują. Wśród gwiazd podobnego wyboru dokonała Basia Kurdej-Szatan. 

Joanna Koroniewska opowiada o przeprowadzce
joannakoroniewska/Instagram

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w Dzień Dobry TVN
Instagram
Newsy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zrezygnowali z domu na wsi i kupili ogromne mieszkanie! "Nawet dom moja żona kupuje tak, jak ja kupuje bułki"
Nowe mieszkanie pary jest ogromne! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali, gdzie już wkrótce zamieszkają!

Joanna Koroniewska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o nowym mieszkaniu! Była gwiazda "M jak miłość" zaprosiła kamery do luksusowego apartamentu w którym już wkrótce zamieszka ze swoją rodziną. Okazuje się, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zrezygnowali z domu, który pokazywali swoim fanom kilka miesięcy temu i zdecydowali, że chcą zamieszkać w mieście. Tylko spójrzcie na ogromny apartament Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Joanna Koroniewska miała już dość życia w domu? Blisko pół roku temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbo r zdradzili, że chcą przeprowadzić się do nowego domu. Para pokazywała nawet fanom zdjęcia i nagrania z nowego lokum, które mieli remontować i urządzać. Teraz okazuje się, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zmienili swoje plany i zdecydowali, że zamieszkają w mieście. Para kupiła już nawet piękny i ogromny apartament w Warszawie! Odbierz ten kod rabatowy OBI . Budowa domu lub remont będą dzięki niemu dużo przyjemniejsze i tańsze! Jestem osobą bardzo zmienną, jestem kobietą i mistrzynią okazji- Joanna Koroniewska powiedziała w "Dzien Dobry TVN". (...) Ja po prostu weszłam tutaj i się totalnie zakochałam. Pomyślałam sobie, że ja jednak chcę trochę pożyć tak jak nie żyłam już dawno, dawno temu bo tak naprawdę ponad 13 lat mieszkam w domu i jak ja już teraz sobie myślę o tym, co będzie z moim ogrodem, ile rzeczy muszę z nim zrobić to ja pomyślałam sobie, że ja już tego nie chcę.  Jakiś czas temu na kanale Dowbory Be Happy na youtube.com, pojawił się film w którym Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali swoje nowe mieszkanie. Maciej Dwobor żartował nawet ze swojej żony, że tak szybko zmieniła zdanie w sprawie ich nowego domu. Zasadniczo w życiu jest tak, że nawet dom moja żona kupiła mniej więcej tak, jak...

Maciej Dowbor zapomniał o imieninach Joanny Koroniewskiej
Instagram @joannakoroniewska
Newsy
Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora: "Jesteśmy w punkcie wyjścia" 
Joanna Koroniewska poskarżyła się fanom na Instagramie swoimi problemami. Okazuje się, że piękna aktorka i jej ukochany mąż przechodzą teraz naprawdę trudne chwile.

Joanna Koroniewska dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Obserwatorzy są na bieżąco z każdym jej krokiem, wiedzą co dzieje się w jej domu oraz z jakimi problemami boryka się w danym momencie. Okazuje się, że Koroniewska planowała przeprowadzkę do nowego mieszkania, ale ekipa remontowa pokrzyżowała jej plany. Całość piękna blondynka opisała na Instagramie. Zobacz także:   Joanna Koroniewska z dnia na dzień zmieniła dom na mieszkanie w centrum miasta? "Mamy dość" Joanna Koroniewska o problemach z nowym mieszkaniem Joanna Koroniewska niegdyś bardziej znana była z gry w serialu "M jak Miłość" , jednak od pewnego czasu najczęściej możemy ją oglądać w internecie. W czasie lockdownu popularna stała się "Domówka u Dowborów" , na którą Koroniewska wraz z Maciejem Dowborem zapraszali różne gwiazdy. Obserwatorzy pokochali ich poczucie humoru oraz dystans, jaki małżonkowie mają do siebie i świata. Od tego czasu Joanna dzieli się ze swoimi fanami każdym szczegółem swojego życia.  Koroniewska na Instagramie przyznała fanom, że remont zupełnie ją przerósł i nie wie, kiedy się skończy, o ile w ogóle do tego dojdzie.  - Pół roku temu ambitnie wyznaczyliśmy sobie, że remont nowego mieszkania potrwa 3 miesiące‼️‼️ I… NADAL jesteśmy w punkcie wyjścia- nawet nie zaczęliśmy. - napisała zrozpaczona Koroniewska.  - Stawiacie, że w roku 2022 będziemy TAM w ogóle mieszkać ?!! - pytała dalej fanów.            Wyświetl ten post na Instagramie                      ...

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram
Newsy
Joanna Koroniewska przekazała wspaniałą wiadomość! "Jak ja się cieszę" - wyznała szczęśliwa aktorka
Wielka radość w rodzinie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają powody do radości i dumy! Para postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystawiła na licytację udział w "Domówce u Dowborów" - aktorka i dziennikarz założyli również wirtualną puszkę, do której internauci mogą przekazywać pieniądze na rzecz WOŚP. Szybko okazało się, że fani nie zawiedli, a Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zebrali już ogromną sumę na pomoc dla dzieci! Koroniewska i Dowbor wspierają WOŚP 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W minioną niedzielę, 31 stycznia, cała Polska zbierała pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. WOŚP, jak co roku, wspierała i wciąż wspiera cała plejada gwiazd. Wśród osób, które postanowiły pomóc nie mogło zabraknąć Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Para wystawiła na aukcję wizytę na "Domówce u Dowborów" i założyła wirtualną puszkę. Licytacja "Domówki u Dowborów" zakończy się dopiero w niedziel 14 lutego o godzinie 21:00, ale już teraz internauci zaoferowali aż 9900 złotych! Fani cały czas wpłacają również pieniądze do wirtualnej puszki dla WOŚP. Joanna Koroniewska nie ukrywa, że jest zachwycona gestem fanów. Jak ja się cieszkę!! Nie możemy Wam DAĆ niczego materialnego a i tak wpłacacie pieniążki dla mnie i @maciej dowbor!!! Kochani ! Dziękujemy za wpłaty!!!!! DOPIERO CO WRZUCILIŚMY naszą puszkę wirtualną!! Dzisiaj PO POŁUDNIU A WY PĘDZICIE JAK SZALENI!!- napisała szczęśliwa gwiazda. Jeżeli chcecie licytować "Domówkę u Dowborów" możecie to zrobić TUTAJ. Na stronie rzeczyodserca.pl pojawiła się informacja, że internauci wpłacili do wirtualnej puszki...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner