Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
ONS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili pokój dla dziecka! Pomogła babcia: "Uwielbiam dekorować"

Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
ONS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Informację o tym, że para spodziewa się dziecka jako pierwszy podał magazyn "Flesz". Maleństwo ma przyjść na świat lada dzień. Mówi się, że będzie to jeszcze w styczniu. Wiadomo już, że Joanna Koroniewska urodzi dziewczynkę, która będzie młodszą siostrą 8-letniej Janiki. Para starannie przygotowuje się do powitania na świecie drugiej córki. Jak informuje "Super Express", pokój dla maleństwa jest już gotowy.

 

Zobacz też: Dowbor i Koroniewska czekają na narodziny córeczki! "Wiem, do czego zmierzasz! Jest nerwowość, ale..."

 

Pokój drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej i Maciej Dowbora

Para nie kryje swojego szczęścia z rychłego powiększenia rodziny, a przygotowania do powitania na świecie drugiej córeczki trwają już od dawna. Według informacji "Super Expressu", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili już pokój dla maleństwa. Tabloid pisze, że w dekorowanie królestwa nowego członka rodziny zaangażowała się babcia. Katarzyna Dowbor, która jest prowadzącą popularnego programu "Nasz nowy dom", nigdy nie ukrywała, że dekorowanie wnętrz jest jej wielką pasją. A teraz miała okazję, by spożytkować swoją pasję ku uciesze przyszłych rodziców i oczekiwanej wnuczki. 

- Uwielbiam dekorować, urządzać domy i to zawsze było moją pasja. Gdybym nie została dziennikarką, pewnie byłabym architektem wnętrz - powiedziała jakiś czasu temu Katarzyna Dowbor w "Rewii".

Jak pisał już magazyn "Party", młodzi rodzice zdecydowali, że pokój ich drugiej córki będzie urządzony w jasnych, pastelowych kolorach. Joanna Koroniewska nie przepada za różem, dlatego postanowiła z niego zrezygnować. Pokój został wyposażony we wszystkie sprzęty niezbędne dla niemowlęcia. Zatem wszystko gotowe! Życzymy dużo zdrowia i czekamy na radosną nowinę!

 

Polecamy: Joanna Koroniewska już nie ukryje rosnącego brzuszka! Ciążowe krągłości widoczne są nawet pod luźną kurtką

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oczekują narodzin drugiej córeczki.

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na premierze sztuki "Interes życia"
ONS

Pokój dla maleństwa pomogła urządzić babcia, która uwielbia dekorować wnętrza.

Katarzyna Dowbor
ONS.pl

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04