Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
ONS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Informację o tym, że para spodziewa się dziecka jako pierwszy podał magazyn "Flesz". Maleństwo ma przyjść na świat lada dzień. Mówi się, że będzie to jeszcze w styczniu. Wiadomo już, że Joanna Koroniewska urodzi dziewczynkę, która będzie młodszą siostrą 8-letniej Janiki. Para starannie przygotowuje się do powitania na świecie drugiej córki. Jak informuje "Super Express", pokój dla maleństwa jest już gotowy.

 

Zobacz też: Dowbor i Koroniewska czekają na narodziny córeczki! "Wiem, do czego zmierzasz! Jest nerwowość, ale..."

 

Pokój drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej i Maciej Dowbora

Para nie kryje swojego szczęścia z rychłego powiększenia rodziny, a przygotowania do powitania na świecie drugiej córeczki trwają już od dawna. Według informacji "Super Expressu", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili już pokój dla maleństwa. Tabloid pisze, że w dekorowanie królestwa nowego członka rodziny zaangażowała się babcia. Katarzyna Dowbor, która jest prowadzącą popularnego programu "Nasz nowy dom", nigdy nie ukrywała, że dekorowanie wnętrz jest jej wielką pasją. A teraz miała okazję, by spożytkować swoją pasję ku uciesze przyszłych rodziców i oczekiwanej wnuczki. 

- Uwielbiam dekorować, urządzać domy i to zawsze było moją pasja. Gdybym nie została dziennikarką, pewnie byłabym architektem wnętrz - powiedziała jakiś czasu temu Katarzyna Dowbor w "Rewii".

Jak pisał już magazyn "Party", młodzi rodzice zdecydowali, że pokój ich drugiej córki będzie urządzony w jasnych, pastelowych kolorach. Joanna Koroniewska nie przepada za różem, dlatego postanowiła z niego zrezygnować. Pokój został wyposażony we wszystkie sprzęty niezbędne dla niemowlęcia. Zatem wszystko gotowe! Życzymy dużo zdrowia i czekamy na radosną nowinę!

 

Polecamy: Joanna Koroniewska już nie ukryje rosnącego brzuszka! Ciążowe krągłości widoczne są nawet pod luźną kurtką

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oczekują narodzin drugiej córeczki.

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na premierze sztuki
ONS

Pokój dla maleństwa pomogła urządzić babcia, która uwielbia dekorować wnętrza.

Katarzyna Dowbor
ONS.pl