Joanna Górska
Instagram

 

Joanna Górska, prezenterka Polsat News, która walczy z nowotworem piersi, zakończyła właśnie chemioterapię. Dziennikarka wróciła niedawno z wakacji marzeń i poszła na ostatnią chemię. Co napisała?

 

Zobacz: Zespół paraneoplastyczny, czyli najpopularniejsze symptomy nowotworów

 

Dziś ostatni wlew. Jesteśmy z @robertszulc przeszczęśliwi. Wyścig z dziadem zaczęliśmy w lipcu. Za nami pół roku piekła. Daliśmy radę! Meta już niedaleko 💪💪💪 Dziękujemy za wsparcie 😀 dziękujemy z całego serca - czytamy na Instagramie.

 

Joanna Górska kończy chemioterapię
Instagram

 

Pod koniec października 2017 roku Joanna Górska poinformowała o swojej walce z nowotworem. Zapowiedziała wtedy, że na jakiś czas znika z anteny Polsat News. Na swoich mediach społecznościowych pokazywała walkę z chorobą, a także dawała otuchy innym chorym. 

Co po chemioterapii? Joannę Górską czekają częste kontrole lekarskie i seria badań. Teraz jednak Joanna Górska może odetchnąć od chemii i wizyt w szpitalu. 

 

Joanna Górska kończy leczenie

W czasie leczenia Górska pokazała, że rak to nie wyrok i w czasie leczenia też można normalnie żyć. Podróżować, pracować i być aktywnym. Kiedy nie każdy pochwalał jej wyjazd na Seszele - Górska dała taki wpis:

Było pięknie 💙 Pora wracać ✈ Zabieram kilogramy energii i piękne wspomnienia. 
Dałam radę 💪💪💪Wzięłam udział w dziewiątej racie @worldinstages Projekt ma się świetnie, realizujemy to co zaczęło się przed chorobą 😀 
Niektórym może się wydawać, że to szaleństwo ... ale zapewniam jest w nim metoda. Byliśmy do wyjazdu super przygotowani i zabezpieczeni (dodatkowe ubezpieczenie i antybiotyki się nie przydały).
Cały czas słuchaliśmy mojego organizmu, nic na siłę - nie widziałam wszystkich plaż na wyspach do których dopływaliśmy, nie wychodziłam na każdy punkt widokowy, nie opalałam się i nie kąpałam w oceanie... Ale jeździłam na rowerze na pięknej La Digue, słuchałam szumu fal i palm, relaksowałam się maxx, jadłam fajne owoce i dużo ryb, upajałam się zielenią i całą paletą barw 🗺 Zadanie wykonane! Udowodniłam sobie, że mogę w miarę normalnie żyć, realizować marzenia i nie zamykać się w czterech ścianach. @robertszulc dziękuję! 
We wtorek i środę zapraszam na poranek w @polsatofficial 
#nagroda #leczenie #cancer #staystrong - napisała na swoim Instagramie. 

 

Życzymy powodzenia i dużo zdrowia!

 

Zobacz także: Wspaniała wiadomość! Joanna Górska zamieściła poruszający wpis w sieci: "Rak jest MNIEJSZY O POŁOWĘ!"

 

Joanna Górska na wakacjach:

Joanna Górska kończy chemioterapię

 

Joanna Górska zakończyła leczenie.

Joanna Górska pokazała swoje zdjęcie bez peruki
Instagram

Więcej na temat Joanna Górska