Joanna Górska mimo choroby jedzie na wakacje
Instagram

Chora dziennikarka Polsat News - Joanna Górska znowu wzorem dla innych. Zdecydowała się na odważny krok!

Joanna Górska mimo choroby jedzie na wakacje
Instagram

 

Kilka miesięcy temu Joanna Górska zniknęła z anteny Polsatu. Okazało się, że wykryto u niej nowotwór piersi. Dziennikarka zaczęła walkę z chorobą i otwarcie mówi o postępach! 

Teraz Joanna Górska jedzie na wakacje w słoneczne miejsce. Chce się cieszyć życiem, jak dawniej. 

Nie wierzę... Póki nie oderwiemy się od ziemi nie uwierzę, że to się dzieje. Onkolog powiedziała "pozwalam" więc lecimy po naszą nagrodę za pierwszy etap leczenia. Wyjazd "rakówki" to nie taka prosta sprawa... ale już niebawem moim największym zmartwieniem będzie czy krem z filtrem 50+ rzeczywiście chroni przed słońcem. Choroba nie musi ograniczać - mam zamiar to udowodnić. - czytamy na jej Instagramie. 

 

Joanna Górska mimo choroby jedzie na wakacje
Instagram

 

Joanna Górska wygrywa z rakiem!

Każdy dzień jest świętem, a ten z chemią to nadświęto! Wlewy zbliżają mnie do szczęśliwego finału. Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni i dodatkowe kilogramy przez sterydy, co tam ból i nieciekawe dolegliwości! Rak jest mniejszy o połowę! Czy to nie jest cudowne? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi. Dzięki nim zniosę WSZYSTKO, aby dziada z siebie wykopać. Wspierajcie chorych znajomych, przyjaciół i bliskich. Każdy uśmiech jest na wagę złota. Onkopacjenci potrzebują dużo ciepła, wtedy są silni, a silna głowa to podstawa. Do boju! – wyznała Joanna Górska w rozmowie z „Tele Tygodniem”.

 

Joanna Górska jest wspierana przez swoich fanów. Sporo komentarzy to gratulacje i wpisy, ze dziennikarka daje nadzieje innym chorym na wyzdrowienie. 

p. Asiu kocham pania za te dzialania. Jestem nikim a chcialbym pomoc chocby trzymajac kciuki za pania. Kazdy news z pola wojny pani jest dla mnie motywacja do uprawiania sportu do kolejnych biegow i walki ze swoimi slabosciami. Zdrowia i samych wygranych bitew życzę pani - czytamy jeden z komentarzy na Facebooku Górskiej. 

 

Zobacz także: Dziennikarka Polsat News walczy z rakiem, ale już wróciła do pracy! Zobaczcie zdjęcie i wpis: "Bardzo się cieszę"

 

Joanna Górska pokazuje jak walczy z rakiem.

Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Czekamy na szczęśliwy koniec.

Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19