Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Paweł Wilczak Joanna Brodzik składa życzenia urodzinowe Pawłowi Wilczakowi Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze spektaklu Di, Viv i Rose
Joanna Brodzik, Paweł Wilczak
Będzie przełom?
1/5
Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

 

Związek Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka ostatnio budzi duże emocje. Para jest ze sobą od 16 lat, ma dwoje dzieci i do tej pory trzymała się z daleka od medialnych skandali czy spekulacji. Wszystko jednak się zmieniło, gdy Paweł Wilczak pojawił się z tajemniczą blondynką na premierze "Kleru". Wszyscy zaczęli zastanawiać się, kim jest ta kobieta i czy aktor rozstał się z Joanną Brodzik. Teraz z kolei na jaw wyszło, że para podjęła ważną decyzję w sprawie swojej relacji. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Tak wygląda brat Joanny Brodzik. Czy Radosław jest podobny do sławnej siostry? Fani aktorki są podzieleni!

2/5
Paweł Wilczak

 

Paweł Wilczak nie chciał tłumaczyć w mediach, kim jest kobieta, z którą pojawił się w kinie i dlaczego u jego boku nie było Joanny Brodzik. Tym samym aktor podsycił zainteresowanie swoją osobą. 

 

Co to w ogóle za temat jest? Drodzy państwo, dajcie spokój, nie będę tego komentować. To jest  śmiech na sali. Nie będę się tłumaczył - odpowiedział Paweł Wilczak. 

 

Zobacz: Jak wzmocnić związek na odległość? 

3/5
ONS.pl

 

Szybko jednak okazało się, że to znajoma zarówno Pawła Wilczaka, jak i Joanny Brodzik. Według "Życia na gorąco", to właśnie Joanna zasugerowała Pawłowi, żeby zaprosił na "Kler" koleżankę, bo ona chciała odpocząć po spektaklu "Di, Viv i Rose".

 

Zobacz: Jak słowa "zawsze" i "nigdy" niszczą związek

4/5
Joanna Brodzik składa życzenia urodzinowe Pawłowi Wilczakowi

 

Teraz jednak "Na żywo" informuje, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zdecydowali się pójść razem na terapię do specjalistów.

 

- Przecież mają dwóch synów, którzy potrzebują i mamy, i taty. Poza tym są ze sobą związani. Wierzę, że uda im się ocalić swój dom - zdradził informator "Na żywo".

 

Zobacz: Związki potrzebują wyzwań, żeby się rozwijać 

5/5
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze spektaklu Di, Viv i Rose

Myślicie, że związek aktorów przetrwa? 

 

Zobacz: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

Więcej na temat Joanna Brodzik Paweł Wilczak