Kolejna para prowadzących zadebiutowała w nowej odsłonie "Pytania na śniadanie". Tym razem w sobotni poranek widzowie zobaczyli na ekranie Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego. Para z radością powitała widzów, a jaka była reakcja na ten debiut? Zdania są podzielone.

Reklama

Widzowie oceniają debiut Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego w "Pytaniu na śniadanie"

W "Pytaniu na śniadanie" zaszły ogromne zmiany, które wywołały spore emocje. Ze śniadaniówką musieli pożegnać się ulubieńcy widzów, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. W porannym programie teraz witają widzów: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz nowy duet prowadzących: Beata Tadla i Tomek Tylicki. Tymi słowami w sobotni poranek powitała widzów dziennikarka:

Jestem ogromnie wzruszona, że mogę z Państwem być i z tym oto wspaniałym człowiekiem, świetnym dziennikarzem, Tomkiem Tylickim
zaczęła swoje powitanie na antenie Beata Tadla
Beata Tadla i Tomasz Tylicki w Pytaniu na śniadanie
Instagram @pytanienasniadanie

Widzowie chętnie komentują debiut nowych prowadzących, a zdania są mocno podzielone. Z jednej strony internauci piszą wprost, że nowa formuła programu nie do końca im odpowiada i podkreślają, że nowi prowadzący nie zastąpią poprzedniej świetnej ekipy.

Jest sztywno w porównaniu z poprzednią ekipą
Ja zastanawiam się, czy w Polsce nie ma już innych dziennikarzy, tylko Ci którzy pracowali w TVN.
Ja nie mam pozytywnej energii, gdy widzę ten duet
Że na da

Z drugiej strony pojawiają się komentarze od osób zachwyconych nowymi prowadzącymi, którzy mają mnóstwo energii i świetnie się sprawdzają w nowej roli:

Zobacz także
Najlepszy duet ,dużo pozytywnej energii
Super prowadzący, Oglądamy i bardzo nam podoba się program
Oj jak miło się Was ogląda
Reklama

A jak Wy oceniacie debiut Beaty Tadli i Tomka Tylickiego w "Pytaniu na śniadanie"?

Reklama
Reklama
Reklama