Zmiany w „Pytaniu na śniadanie” wywołują skrajne emocje wśród widzów. Zwolnienie całej ekipy magazynu porannego TVP doprowadziło do tego, że niektórzy fani zapowiedzieli bojkotowanie programu. Nowe szefostwo produkcji nie oszczędziło nawet największych gwiazd jak Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski czy Ida Nowakowska. Odpowiedzialna za odświeżony format Kinga Dobrzyńska zgromadziła już własnych prowadzących. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto poprowadzi sobotnie wydanie, 3 lutego.

Reklama

Beata Tadla i Tomek Tylicki poprowadzą „Pytanie na śniadanie”

To oni – Beata Tadla i Tomek Tylicki przywitają was o 7:30 w „Pytaniu na śniadanie” w sobotę, 3 lutego. O tym, że dziennikarka dołączy do ekipy TVP, mówiło się już od wielu tygodni. Teraz wiemy, że stworzy duet z Tylickim, który pracował już w tym programie jako reporter, a kilka razy nawet poprowadził magazyn poranny.

Zobacz także: Filip Chajzer ostro o zwolnieniu ciężarnej Tomaszewskiej z "Pytania na śniadanie": "Skandal"

Beata Tadla
Beata Tadla Artur Zawadzki/REPORTER
Beata Tadla i Tomasz Tylicki – nasza nowa para prowadzących. Ich wspólny debiut jutro o 7:30
– czytamy na Instagramie «Pytania na śniadanie».

Widać, że zarówno Tadla, jak i Tylicki mają sporo fanów, którzy ciepło przyjęli ich w komentarzach pod wpisem w mediach społecznościowych. Niektórzy nawet uważają, że to właśnie oni stworzą najlepszy duet odświeżonego „Pytania na śniadanie”.

To chyba będzie jedna z lepszych par. Ogólnie tęsknię za tymi, których wyrzucono, ale skoro ma już być tak, to fajnie, że będzie pani Beata.
Trzymamy kciuki, aby się udało.
Powodzenia, pani Beato i panie Tomaszu!
Super!
Do hejterów: Jeszcze nawet nie widzieliście, programu z ich udziałem, a już krytykujecie. No i jak można was i wasze komentarze brać na poważnie? Zero konstrukcyjnej krytyki.
Cudowny team, powodzenia!

Oczywiście nie zabrakło także gorzkich słów od widzów, którym nie podobają się zmiany w śniadaniówce TVP. Fala krytyki wylała się pod adresem Beaty Tadli, która w przeszłości pracowała m.in. w serwisie Onet. Debiuty w „Pytaniu na śniadanie” obecnie nie są łatwe, o czym przekonała się już m.in. Katarzyna Dowbor.

Zobacz także
Tomasz Tylicki
Tomasz Tylicki AKPA/Niemiec
Nie oglądam już wcale, odkąd nie ma poprzednich prowadzących. Jakiś drętwy zrobił się ten program…
Tylko nie Tadla…
Poważnie? Kolejna żenada.
Chyba żartujecie…

Zobacz także: "Zajmujesz miejsce młodych ludzi, profesjonalistów". Katarzyna Dowbor po debiucie w "PNŚ"

Inne nowe duety prowadzących „Pytanie na śniadanie” tworzą Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger, a także Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. Co ze starą ekipą? Jedni robią sobie przerwę, drudzy zdążyli już znaleźć kolejne wyzwania. Niedawno okazało się, że Izabella Krzan ma nową pracę.

Reklama

Jak oceniacie zmiany w „Pytaniu na śniadanie”?

Tomasz Tylicki
Tomasz Tylicki Pawel Wodzynski/East News
Beata Tadla
Beata Tadla Filip Naumienko/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama