Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik- świąteczne zdjęcie Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
Instagram
1/6
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
Instagram

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik - jedna z najpiękniejszych polskich par, która na co dzień żyje w Neapolu... Jak się poznali? Jak zaczęła się ich miłość? I czy tak kolorowo jak teraz było od samego początku?

 

Zobacz też: Milik pocałował dziewczynę i... zaliczył wpadkę! Tylko spójrzcie na jego kąpielówki! :)

2/6
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
Instagram

Jessica i Arek poznali się w centrum handlowym! Okazuje się, że ich historia poznania się przypomina scenę z jakiejś komedii romantycznej. Oboje o tym opowiedzieli w rozmowie z "Galą".

Miałam 16 lat. W centrum handlowym (...) szukałam z mamą prezentu dla męża mojej siostry. W pewnym momencie zobaczyłam, że przygląda mi się nieznajomy. W pewnym momencie zobaczyłam, że przygląda mi się nieznajomy. (...) Nie spodziewałam się, że ten przystojny chłopak odważy się, by do mnie podejść i poprosić o numer... - opowiadała w "Gali" Jessica Ziółek.

A jednak! Arek podszedł do niej, ale Jessica nie chciała dać mu numeru telefonu. Ten znalazł ją na Facebooku.

 

Zobacz też: „Moją rodzinę bolało, kiedy wszyscy pisali, że jestem z Arkiem dla pieniędzy’’. TYLKO U NAS! Wywiad z Jessicą Ziółek

3/6
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
Instagram

Czy Jessica od początku "poleciała" na to, że Arek jest piłkarzem? Nic z tych rzeczy! Jessica nie miała o tym zielonego pojęcia, a sam Milik niespecjalnie się tym chwalił: 

Pokochałam go za to, jakim jest człowiekiem, a nie za zawód, który wykonuje - opowiadała Jessica. 

4/6
Arkadiusz Milik- świąteczne zdjęcie
Instagram

Jak wyglądały ich początki? Jessica od razu chciała zamieszkać z Arkiem w Leverkusen, ale jej mama najpierw kazała zdać maturę. Udało się, a para mogła potem cieszyć się sobą.

Kiedy zamieszkaliśmy we dwoje, musieliśmy przejąć wszystkie obowiązki domowe. (...) Arek wychodził na treningi, ja zajmowałam się gotowaniem, zakupami, sprzątaniem. Na początku jedliśmy tosty, płatki z mlekiem, a potem zaczęliśmy przywiązywać większą wagę do diety - opowiadała Jessica dla "Gali".

Jak wygląda teraz ich dieta?

Jemy o określonych porach, unikamy cukru, glutenu, laktozy - powiedziała Jessica.

5/6
Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik
Instagram/Arkadiusz Milik

Arek i Jessica są razem już 6 lat. Czy Jessica czuje czasem, że za dużo poświeciła dla Arka?

Poświęciłam? To był mój świadomy wybór. Sama zdecydowała, że chcę wyjechać za granicę i że chcę przy nim być. (...) Moje miejsce jest przy Arku - zakończyła Jessica.

6/6
Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik
Instagram/Jessica Ziółek

Para ma za sobą sześć lat udanego związku. Są razem szczęśliwi i chcą spędzić ze sobą resztę życia - mieszkają na co dzień w Neapolu i... planują wziąć ślub!