Jessica Alba: trzy kreacje jednego dnia

 
Nie ma wątpliwości, że Jessica Alba jest prawdziwą fanką mody i markowych ubrań. Mimo napiętego grafiku, w ciągu dnia zawsze znajdzie czas na zakupowe szaleństwo. Tak było i tym razem w Nowym Jorku.

Aktorka postanowiła pogodzić obowiązki macierzyńskie z pracą. Ostatnio była gościem jednego z porannych programów amerykańskiej telewizji. Później wybrała się na zakupy. Co ciekawe, w ciągu jednego dnia zdążyła aż trzykrotnie zmienić swoją garderobę od stóp do głów, zostawiając jedynie tę samą lakierowaną żółtą torbę Marca Jacobsa ‘Antonia’ pochodząca z jego jesiennej kolekcji .

31-letnia aktorka miała na sobie elegancką szarą jedwabną sukienkę Caroliny Herrery z jej kolekcji Resort 2012, ze wzorem w zające, do której dodała wąski pasek i wysokie szpilki. Tego samego dnia widziano ją również w krótkiej sukience Elle Lauri w kolorowe pasy, na którą zarzuciła casualową marynarkę. Następnie przebrała się w wygodny szary T-shirt i luźne wzorzyste spodnie. Nam najbardziej podoba się jej pierwsza, elegancka i kobieca odsłona.


 Tak prezentowała się Jessica Alba w 3 strojach:

Więcej na temat szafa gwiazd jessica alba
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13