Jennifer Lopez
EastNews

Ten pokaz domu mody Versace z pewnością przejdzie do historii! Wszystko za sprawą pięknej Jennifer Lopez, która zamknęła go w wielkim stylu. Piosenkarka ubrała zieloną kreację, którą fani mody mogli już widzieć kilkanaście lat temu. Okazało się, że gwiazda w podobnej sukni pozowała do zdjęć fotografom 19 lat temu! 50-letnia Jennifer Lopez udowodniła, że wiek to tylko liczba. Zobaczcie, jak prezentowała się na wybiegu! 

1/3
Jennifer Lopez
EastNews

Lata mijają a Jennifer Lopez wciąż wygląda zjawiskowo! Piosenkarka udowodniła to na pokazie mody domu Versace ubierając podobną sukienkę, którą miała na sobie w 2000 roku podczas rozdania nagród Grammy. Zielona kreacja z dekoltem aż za pępek pozostaje jedną z bardziej popularnych sukni w historii mody. Jennifer Lopez pokazała, że nie boi zakładać się "tego samego" stroju dwa razy. Zarówno wtedy jak i dziś mówią o niej wszyscy zachwycając się gwiazdą i kreacją! 

 

2/3
Jennifer Lopez w 2000 i 2019 roku
EastNews

To było niesamowite! Świat zareagował tak samo, znów opadła mu szczęka. Dziś żyjemy w świecie technologii, ale wtedy jedno wydarzenie zapoczątkowało powstanie nowego przedsięwzięcia, które teraz stało się częścią naszego życia - powiedziała Donatella Versace w rozmowie z mediami. 

Zobacz także: Madonna w kampanii Versace 

3/3
Jennifer Lopez
EastNews

Internauci zachwycili się 50-letnią Jennifer Lopez! W sieci można przeczytać mnóstwo ciepłych komentarzy w stronę artystki.

Zaniemówiłam!

Jesteś prawdziwą boginią

Dwadzieścia lat minęło, a ty wcale się nie zmieniłaś - piszą fani. 

Zgadzacie się?

 

Więcej na temat Jennifer Lopez Versace