To wyjątkowy rok dla Aleksandry Jaworskiej i Pawła Jaworskiego. Zukoll i Jawor właśnie podzielili się wieściami, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Pochwalili się zdjęciem z ciążowej sesji a Youtuber nagrał wzruszającą piosenkę, w której wystąpił ze swoją ukochaną żoną. To właśnie w tym teledysku po raz pierwszy influencerka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem.

WIDEO

player placeholder

Jawor i Zukoll spodziewają się dziecka

Ola i Paweł Jaworscy z pewnością długo nie zapomną wydarzeń z 2024 roku. Pod koniec lutego Zukoll i Jawor poinformowali o swoim ślubie. Dziś podzielili się kolejną radosną nowiną. Zukoll jest w ciąży. Ciążowym brzuszkiem pochwaliła się w teledysku ukochanego męża pt. "Playdoh". W romantycznym teledysku do piosenki Jawora po raz pierwszy podzielili się radosną nowiną. Ciążowe zdjęcie pojawiło się również z mediach społecznościowych Zukoll i Jawora. W opisie do zdjęcia dołączyli jedynie emotikony: "????????????".

Internauci są wzruszeni tym, co dzieje się w życiu Zukoll i Jawora. Nie spodziewali się takich wieści od swoich ulubieńców i szczerze cieszą się ich szczęściem:

Zobacz także:

To była ostatnia rzecz której bym się spodziewał w tym roku, gratulacje

Gratulacje Youtuberzy którzy zbudowali mi dzieciństwo zastają rodzicami

Widzenie jak twoi idole z dzieciństwa teraz układają sobie życie>>>

Coś pięknego! Teraz pytanie! Chłopiec, czy dziewczynka!?

Będzie mały Jaworek

Nie wierzę, gratulacje- komentują fani.

Internauci z radością obserwują, jak zmienia się życie ich idoli, których twórczość śledzą od lat. W zeszłym roku rodzicami zostali m. in. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski. Córeczka Wersow i Friza niedawno świętowała swoje pierwsze urodziny.

Zobacz także: Wersow i Friz szykują się do ślubu? Influencerka pokazała słodkie nagranie z ukochanym