Jaś Dąbrowski o córce

Jaś Dąbrowski pokazał kolejną fotkę z córką! Fani wstrzymali oddech

Jaś Dąbrowski o córce

Jaś Dąbrowski i Sylwia Przybysz są jednymi z najmłodszych rodziców w polskim show biznesie. Ich córeczka Pola przyszła na świat 14 stycznia i od razu skradła serca nie tylko rodziców ale również ich fanów. Jaś i Sylwia pokazali zdjęcia swojej córeczki, ale zastrzegli, że nie będą tego robić zbyt często. Co nie oznacza, że w ogóle nie będą publikować zdjęć Poli. Młody tata podzielił się właśnie kolejną fotografią z ukochaną córeczką. Fanów zaniepokoił jednak sposób, w jaki Jaś trzymał niemowlę. Ale czy słusznie? 

Zobacz także: Jan Dąbrowski ma ważny apel do fanów w sprawie córki Poli! "Z troski o jej dobro, nie będziemy..."

Jaś Dąbrowski pokazał jak opiekuje się córką

Jaś i Sylwia nie ukrywają swojego szczęścia z powodu narodzin Poli. Młody ojciec pokazał nowe zdjęcie z córką i wywołał dyskusję na temat sposobu trzymania niemowlęcia. Na zdjęciu widać, jak Jaś trzyma Polę w pozycji, w której opiera jej brzuszek na swojej ręce: 

Jak ty ją trzymasz Janek 😨 - napisała zaniepokojona fanka

Jednak zupełnie nie ma powodów do obaw. Janek zareagował na ten komentarz niemal natychmiastowo i wyjaśnił, że jest to pozycja polecona przez położną: 

spokojnie 🙈 Pozycja polecona do leżenia na brzuszku od położnej. Dzidzia ma wygodnie, główka jest trzymana i brzuch odpoczywa ;)

Poparli go również inni użytkownicy: 

- dzieciaczki tak bardzo lubią i brzuszek się masuje ;)
- ta pozycja pozycja jest zupełnie bezpieczna i polecana przez położne, sama noszę tak syna 😉

Fani zapytali również czy nie boi się, że dziecko spadnie, na co odpowiedział, że dziecka należy pilnować niezależnie od sytuacji. Brawo, za tę dojrzałą uwagę! Przy okazji publikacji uroczego zdjęcia z córeczką, Jan dodał, że ulubioną piosenką maleństwa jest Cello Suite No. 1 In G Major, BEV 1007: I. Prelude od Johanna Sebastiana Bacha. Ciekawy wybór :) 

Zobacz także: Jan Dąbrowski pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Sylwią i córeczką!

Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie z córką. Pozycja, w której trzyma dziecko zaniepokoiła internatów, jednak szybko wyjaśnił, że nie mają się czego obawiać. Pozycja widoczna poniżej jest zalecona przez położną. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Jaś Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostali rodzicami 14 stycznia. Na świat przyszła przepiękna Pola. 

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zorganizowali baby shower
Instagram

 

Więcej na temat Jan Dąbrowski
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08