Jarosław Bieniuk zdecydował się na odważny krok - postanowił sprzedać apartament w Gdyni, w którym mieszkał z Anną Przybylską, twierdzą media. Z pewnością jest to przełomowa decyzja zarówno dla byłego piłkarza, jak i jego dzieci. Dom jest pełen wspomnień i pamiątek rodzinnych, dlatego opuszczenie go musiało być przemyślaną decyzją!

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Bieniuk jest gotowy, aby zacząć kolejny rozdział życia.

Jarosław Bieniuk sprzedaje apartament w Gdyni

Były piłkarz dbał o to, by dom, w którym mieszkają jego dzieci, był przytulny i ciepły. Widać to doskonale na rodzinnych zdjęciach, które publikuje w mediach społecznościowych. Jednak od śmierci Anny Przybylskiej minęły już ponad cztery lata. Jarosław Bieniuk chce ruszyć do przodu i przeprowadzić się z dziećmi do nowego domu.

Żadna kobieta nie czuła się w tym miejscu komfortowo. Przepełnione portretami gwiazdy mieszkanie uniemożliwia mu ułożenie sobie życia na nowo – wyznał znajomy piłkarza tygodnikowi "Na żywo”.

Nie tylko Bieniuk marzy o nowym domu!

Piłkarz postanowił sprzedać mieszkanie i kupić dom. Jeśli jednak nie będzie mógł znaleźć domu marzeń chce go wybudować. Jak czytamy w tygodniku, dzieci już teraz cieszą się na ten pomysł. Najbardziej spodobał się on synom Bieniuka, którzy już planują zabawy we własnym ogrodzie:

Dzieci podchwyciły jego pomysł. Szymon i Jaś cieszą się, że będą mieli podwórko, na którym mogliby grać w piłkę

Nowy dom ma być kolejnym, szczęśliwym rozdziałem w życiu całej rodziny. Trzymamy kciuki!

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Instagram
Reklama

Zobacz także: Syn Anny Przybylskiej skończył 8 lat! Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcia Janka!

Reklama
Reklama
Reklama