Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska w sesji zdjęciowej Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na imprezie pozują do zdjęć Jarosław Bieniuk w bluzie Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska w sesji zdjęciowej
Instagram
Jak radzi sobie po stracie ukochanej?
1/5
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska w sesji zdjęciowej
Instagram

5 października minęły 3 lata od śmierci Ani Przybylskiej. Aktorka zmarła po długiej walce z chorobą, osierociła trójkę dzieci. Z Oliwią, Janem i Szymonem został ich tata, Jarosław Bieniuk, który przez długi czas nie udzielał wywiadów na temat Ani. Nie chciał nawet wypowiedzieć się do książki biograficznej o aktorce, która niedawno pojawiła się w księgarniach. Choć na premierze książki pojawiła się zarówno mama aktorki Krystyna, jak i jej siostra Agnieszka, Bieniuk był nieobecny. Później były piłkarz wyznał, że nie jest jeszcze gotowy na to, żeby publicznie opowiadać o swoje partnerce oraz słuchać fragmentów książki o niej. Zdecydował się za to udzielić wywiadu portalowi WeMen, w którym opowiedział m.in. o tym, jak sobie radził po śmierci Ani. Co zdradził? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: To była para jak z bajki... Zobacz historię miłości Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka

2/5
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na imprezie pozują do zdjęć
East News

Po śmierci Ani nie obraziłeś się na los?

Nie. Już sport nauczył mnie, że nie zawsze jest się na górce. Ale na szczęście jestem typem, który walczy i nie poddaje się łatwo. Wiele razy musiałem pogodzić się z porażkami. Jako sportowiec doskonale wiedziałem, że jeśli poddam się po którymś z kryzysów zawodowych, to skończy się moja kariera. Po śmierci Ani było podobnie. Wiedziałem, że jeśli wtedy się poddam, to skończy się moje życie. A nie mogłem na to pozwolić. Przecież mam trójkę dzieci", powiedział w wywiadzie Bieniuk. 

3/5
Jarosław Bieniuk w bluzie

Jarosław Bieniuk na początku wywiadu usłyszał pytanie, czy lubi swoje życie. Co na nie odpowiedział? 

Kiedy patrzę na nie z perspektywy tych 38 lat, widzę, że spotkało mnie w nim wiele naprawdę dobrych rzeczy. I to dowodzi, że w jakimś sensie jestem farciarzem. Ale spotkało mnie też nieszczęście i jako człowiek nie jestem w tym odosobniony. Wielu ludzi dotykają tragedie. Takie jest życie. Różnica może polega na tym, że u mnie ta amplituda między ekstremalnie dobrymi i złymi doświadczeniami jest nieco wyższa niż u większości. Ale cóż, takie mam życie i przyjmuję je jakim jest", powiedział Bieniuk. 

4/5
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk,
Instagram

Jarosław Bieniuk wyznał, że po śmierci Ani skorzystał z pomocy psychologa i nadal czasem rozmawia z terapeutą, co mu pomaga. Czy po śmierci Ani był zły na los za to, że akurat jego spotkała taka tragedia?

Jeśli w ogóle mogę powiedzieć, że buntowałem się na los, to nie z perspektywy pytań w stylu: „dlaczego to spotkało mnie?”, tylko raczej „dlaczego to spotkało Anię?” Oczywiście jak każdy człowiek postawiony w takiej sytuacji, próbowałem znaleźć odpowiedź, szukać jakiegoś filozoficznego wyjaśnienia. Ale dziś wiem, że się nie da", wyznał były piłkarz. 

5/5
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk przez jakiś czas spotykał się z Martyną Gliwińską, ale w najnowszym wywiadzie zdradził, że jest to już nieaktualna sprawa, bowiem nie jest gotowy na nowy związek.