Jarosław Bieniuk opublikował na Instagramie zdjęcie, które przywołało wspomnienie o Annie Przybylskiej. Sportowiec pokazał w sieci kadr sprzed lat, a internauci są pewni, że to zdjęcie zrobiła kiedyś właśnie Anna Przybylska. Na fotografii możemy zobaczyć Jarosława Bieniuka z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Janem. Internauci nie ukrywają wzruszenia.

Reklama

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z dziećmi

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła wszystkimi. Uwielbiana przez widzów aktorka zmarła w 2014 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Anna Przybylska pozostawiła zrozpaczone dzieci i męża, którzy musieli poradzić sobie z tak wielką stratą. Od śmierci niezapomnianej gwiazdy wkrótce minie osiem lat i jak się jakiś czas temu okazało, w rocznicę śmierci odbędzie się premiera filmu o Annie Przybylskiej.

Fani do tej pory nie zapomnieli o aktorce, dlatego teraz poruszyło ich zdjęcie opublikowane przez Jarosława Bieniuka. Były piłkarz pokazał na Instagramie wyjątkowy kazd sprzed lat.

O tym, że się starzejemy przypomina nam lustro i dorastające dzieci ????????????????????????- napisał Jarosław Bieniuk.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak grała koncert w dniu śmierci Anny Przybylskiej. Teraz napisała dla niej utwór!

Internauci podejrzewają, że zdjęcie sprzed lat zrobiła Anna Przybylska. Pod fotką pojawiło się mnóstwo wzruszających komentarzy.

- Chyba wiem kto zrobił to zdjęcie❤️
- Ania jest dumna z Was ❤️❤️❤️
- ❤️ wspaniała rodzina, podziwiam WAS i podziwiałam Anię… Wszystkiego co w życiu najpiękniejsze i najwspanialsze????- piszą fani.

Zobacz także: Katarzyna Bujakiewicz we wzruszającym wpisie o Annie Przybylskiej. "Z Anią życie było prostsze"

VIPHOTO/EAST NEWS

Dziś dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już nie są takimi maluszkami. Kilka tygodni temu były piłkarz pokazał najnowsze zdjęcie z Oliwią, Szymonem i Janem. Tylko spójrzcie, jak się zmienili!

Zobacz także: Dzień Matki 2022: Oliwia Bieniuk pokazała niepublikowane zdjęcie z Anną Przybylską: "Zawsze pamiętam"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama