ONS
Newsy

Janowska będzie grać do śmierci

Była bezrobotna, ale już ma nową pracę.
Pamiętamy ją z serialu "Wojna domowa" czy "Złotopolskich" oraz wielu ról, w które się wciela od wielu lat. Alina Janowska może mówić o prawdziwym szczęściu, bo niedługo była bezrobotna. Aktorka  niedawno straciła pracę w serialu Złotopolscy, a już ma nową pracę. Janowska zagra w nowych odcinkach serialu "Plebania". To dobra wiadomość dla fanów aktorki.


Nie wierzę, że mogłabym pójść na emeryturę. Bo pieniądze mnie wcale nie interesują. Mnie przede wszystkim przynosi satysfakcję. Będę grać do śmierci. – wyznała aktorka.

Czy dla pani Aliny praca jest metodą na długowieczność? To całkiem możliwe, bo aktorka ma już 88 lat i nadal jest w świetnej formie. Jak widać aktorstwo wcale nie musi wiązać się z popularnością, ale przede wszystkim z przyjemnością. Dlatego, pani Alinie życzymy jeszcze więcej ról!
Alina Janowska nie żyje
Newsy
Pogrzeb Aliny Janowskiej. Gdzie i kiedy zostanie pochowana wielka aktorka?
Pogrzeb Aliny Janowskiej. Gdzie i kiedy zostanie pochowana wielka aktorka?
Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Seriale
Julka już w styczniu zniknie z "M jak miłość"! Czy zostanie uśmiercona?
Julka już w styczniu zniknie z "M jak miłość"! Czy zostanie uśmiercona?

To już przesądzone, Julka znika z "M jak miłość" . Grająca ją Joanna Kuberska już trzy miesiące temu zakończyła pracę na planie serialu. Ostatni odcinek z jej udziałem zobaczymy pod koniec stycznia. A jak zakończy się wątek serialowej Julki? Czy rzeczywiście zginie w serialu? Zobacz także:   Magda z "M jak miłość" otrzyma kuszącą propozycję na wieczorze panieńskim! Ulegnie przystojnemu mężczyźnie? Julka odchodzi z "M jak miłość" W październiku aktorka ogłosiła na swoim Instagramie , że kończy swoją przygodę z "M jak miłość". Jej ostatni dzień na planie serialu to 3 października 2019 roku. Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje - napisała w październiku. Jak wspominała losy Julki niejednokrotnie wywoływały gorące komentarze i żywe reakcje. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną - dodała. A co stanie się z Julką? Czy zginie? Jak sugeruje portal superseriale.pl, Julka najprawdopodobniej w 1488. odcinku wyjedzie z Warszawy. A potwierdzeniem mogłyby być słowa samej aktorki, która żegnając się z widzami napisała: Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Jak myślicie? Czy rzeczywiscie tak będzie? Przekonamy się o tym już 27 stycznia, kiedy to wyemitowany zostanie 1488. odcinek. Zobacz także:  Jak uważnie oglądałaś "M jak miłość" w 2019 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE Żałujecie, że Julka zniknie z serialu?    ...

malgorzatakozuchowska.jpg
ONS
Newsy
Nie będzie już Hanki w "M jak Miłość"
Kożuchowska ma dość i odchodzi

Czyżby Małgorzata Kożuchowska miała już dość roli przykładnej Hanki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kożuchowska wydała oświadczenie w którym czytamy, że jej 11-letnia przygoda z serialem właśnie dobiegła końca. Szanowni Państwo! Po 11-stu latach grania w serialu „M jak Miłość” i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć. Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję! - cytuje oświadczenie aktorki "Fakt". Hanka Mostowiak i cała rodzina „M jak miłość” na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r. - czytamy. Ilona Łepkowska, producentka formatu nie zmartwiła się jednak zbytnio tą wiadomością. Przyjmujemy do wiadomości oświadczenie, w którym Małgorzata Kożuchowska poinformowała opinię publiczną, że po 11 latach odchodzi z obsady "M jak miłość". Jest nam przykro ze względu na fanów serialu, którzy przez te lata przywiązali się do Hanki Mostowiak. Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem. Co więcej, jesteśmy przekonani, że konieczność zmiany zaplanowanych wątków może okazać się pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły. Serial będzie trwał i nadal będziemy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner