Jan Nowicki w wielkiej tajemnicy poślubił swoją menadżerkę
East News

 

Jan Nowicki wziął drugi ślub! Słynny aktor w najnowszym wywiadzie zdradził, że w zeszłym roku razem ze swoją nową partnerką powiedzieli sobie TAK. Uroczystość została zorganizowana w wielkiej tajemnicy i do tej pory żadne media nie informowały o zmianach w życiu 76-letniego Jana Nowickiego. Teraz aktor w rozmowie z magazynem "Pani" sam opowiedział uroczystości i drugiej żonie!

 

Jan Nowicki opowiedział o drugim ślubie

Wiadomość o Janie Nowickim jest dość zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, że w lipcu 2015 roku, po sześciu latach małżeństwa, rozwiódł się z Małgorzatą Potocką. Po głośnym rozstaniu aktor twierdził, że nie planuje kolejnego związku. Jak widać, z czasem zmienił zdanie! Okazuje się, że nową miłością Jana Nowickiego jest jego menadżerka, Anna Kondratowicz. Para w zeszłym roku zdecydowała się na ślub. Ceremonia odbyła się w Namysłowie.

Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego, burmistrza, którego poprosiłem: "Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie". I on wszystko zorganizował - zdradził Jan Nowicki w rozmowie z magazynem "Pani".

Co o swojej żonie mówi Jan Nowicki? 

Gdy wyjeżdżam z Krakowa, towarzyszy mi uczucie ulgi, ale głównie z tego powodu, że obok mnie siedzi Ona - ktoś, kogo mam nadzieję trzymać za rękę wtedy, kiedy poczuję ten prawdziwy i ostatni chłód - przyznaje w wywiadzie. 

Aktorowi i jego żonie gratulujemy! Wygląda na to, że Jan Nowicki zainspirował się swoim synem, Łukaszem, który rok wcześniej również w tajemnicy przed mediami poślubił swoją partnerkę, Olgę Paszkowską. 

 

Zobacz także: JAKI KOLOR SUKIENKI DO ŚLUBU CYWILNEGO?

 

Jan Nowicki poślubił swoją menadżerkę.

Jan Nowicki
ONS

 

Uroczystość odbyła się w zeszłym roku.

Jan Nowicki na Targach Książki
ONS

 

Więcej na temat śluby gwiazd Jan Nowicki