Agata Młynarska, Paulina Młynarska, Jan Młynarski Jan Młynarski z ojcem Rodzina Młynarskich Jan Młynarski Syn Wojciecha Młynarskiego - kim jest?
Agata Młynarska, Paulina Młynarska, Jan Młynarski
Co Jan chciałby naprawić w relacji z ojcem?
1/7
Agata Młynarska, Paulina Młynarska, Jan Młynarski

Dziś, 24 marca odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego. Artysta spocznie na Powązkach, a żegnać go będzie rodzina, przyjaciele, artyści i wielbiciele jego twórczości. Wojciech Młynarski zachwycał tekstami, ale jego relacje z najbliższymi nie należały do najprostszych. Pod koniec życia trójka jego dzieci Agata Młynarska, Paulina Młynarska i Jan Młynarski opiekowali się nim w chorobie i odbudowali więzi. Jan Młynarski opowiedział w miesięczniku "Zwierciadło" dlaczego przez długi czas nie miał kontaktu z tatą.

 

ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO: Tłumy żegnają Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan

Ojciec się wprowadzał, wyprowadzał, jako dziecko się trochę się go bałem. Nie mieliśmy więzi (...) Mój ojciec nie wiedział jak być rodzicem. Nasz dom nie był poukładany. (...) Był czas, że ojca długo nie było w domu, później rodzice się rozwiedli. Ojciec na co dzień specjalnie się min nie interesował. - powiedział Jan Młynarski.

Co ukształtowało Jana Młynarskiego, który jest multiinstrumentalistą i śpiewakiem podwórzowym? Twórczość taty i artyści, którymi się otaczał.

 

Zobacz: Rodzina Młynarskiego jest bardzo utalentowana. Kim są jego dzieci i byłe partnerki? ZDJĘCIA

Kiedyś przebrał się za świętego mikołaja. W 1987, może 1988 roku ojciec zabrał mnie do Stanów, gdzie grał recitale z Jerzym Deflem. Całkiem fajne wakacje dla chłopaka z PRL. Idąc po ulicy pierwszy raz słyszałam Orkiestrę z Chmielnej. Bardzo ważny dla nie moment. 

Czy żałuje że późno nawiązał kontakt z tatą? DOWIECIE SIĘ Z NASTĘPNEJ STRONY!

 

Zobacz także: "Trzymałem go za rękę" - syn Wojciecha Młynarskiego, Jan, był przy nim do samego końca. Kim jest?

 

Więcej: Najsmutniejsze urodziny Agaty Młynarskiej. Przypominamy rozmowę córki z ukochanym ojcem z VIVY!​

2/7
Jan Młynarski z ojcem

Czy Jan Młynarski żałuje straconego czasu, że nie miał większego kontaktu z tatą?

I tak i nie. Żałuję, że nie był inny. I że nie miałem kontaktu z ojcem, który był inny. Pewnie przekazałby mi dużo więcej, mielibyśmy wspólne wspomnienia. Może dałby mi poczucie bezpieczeństwa, bo nigdy go nie miałem. To wpłynęło na moje życie i relacje z ludźmi. A ponieważ był jaki był trudny, to ta relacja dużo mnie kosztowała, nie żałuję że nie mieliśmy dużo więcej wspólnych chwil.

Zobacz: Jaki Wojciech Młynarski był prywatnie? - wspomina go była żona Adrianna i jego przyjaciele

4/7
Jan Młynarski
5/7
Syn Wojciecha Młynarskiego - kim jest?
6/7
Syn Wojciecha Młynarskiego - kim jest?
7/7
Jan Młynarski z siostrami