Madzia Wójcik z Big Brothera odebrała nagrodę

Madzia z "Big Brothera" zdradziła, jak zmieniło się jej życie po programie. "Mam kilku kierowców"

Madzia Wójcik z Big Brothera odebrała nagrodę

Prawie trzy miesiące temu Magda Wójcik wygrała powracającego po latach "Big Brothera". Zwyciężczyni reality-show w wielkim finale pokonała trzech mężczyzn: Bartka, Igora i Radka. Madzia jako ostatnia opuściła dom Wielkiego Brata, a w nagrodę otrzymała 100 tysięcy złotych i luksusowy samochód. Magda Wójcik dzięki udziałowi w programie zyskała również ogromną popularność i tysiące fanów, którzy teraz mogą śledzić jej dalsze losy na jej profilu na Instagramie. Zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Brothera" chętnie pojawia się również na oficjalnych imprezach- zaledwie kilka dni temu pozowała na czerwonym dywanie podczas Flesz Fashion Night. Podczas modowej imprezy Madzia w jednym z wywiadów zdradziła, jak zmieniło się jej życie po wyjściu z domu Wielkiego Brata!

Jak wygląda życie Madzi po zakończeniu "Big Brothera"?

Magda Wójcik w rozmowie z reporterem portalu plejada.pl odpowiedziała na pytanie, jak kilka miesięcy po zakończeniu reality-show wygląda jej życie. Co się zmieniło? 

Taka jedna główna rzecz, która się zmieniła to na pewno rozpoznawalność. Dużo osób mnie zaczepia na ulicy w supermarkecie. Ludzie są najczęściej bardzo, bardzo mili. W internecie różnie bywa, ale na żywo każdy podchodzi więc to jest super- zdradziła w rozmowie z plejada.pl.

Co ciekawe, Magda zdradziła również, że ma do swojej dyspozycji aż czterech kierowców, którzy teraz wożą ją jej samochodem (Madzia nie ma jeszcze prawa jazdy). 

Ja nie jeżdżę, ja jeżdżę obok. Jest Olo, jest moja mama jest mój inny znajomy więc mam kilku kierowców. 

Zwyciężczyni "Big Brothera" przyznała przy okazji, że dopiero niedawno otrzymała główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych. Madzia zapewniła, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, chce  zainwestować w butik, a część pieniędzy przekazać na schronisko dla zwierząt. 

Zobacz także: Ale niespodzianka! Madzia z "Big Brothera" wystąpi w kolejnym programie TVN!

Magda Wójcik zdradziła, jak zmieniło się jej życie po wyjściu z domu Wielkiego Brata.

Madzia z Big Brothera z kręconymi włosami
Instagram

Magda odebrała już nagrody za zwycięstwo w reality-show.

Magda Wójcik na plaży w topie

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48