Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska pobrali się ponad miesiąc temu na Bali. Jednak wesele dla rodziny i przyjaciół wyprawili dopiero teraz! Uroczystość odbyła się w ostatnią sobotę, 17 grudnia. Wesele Nowickiego i Paszkowskiej było skromne i niewielkie. Tylko dla najbliższej rodziny i znajomych, w sumie było ponad 70 osób.

Reklama

Wesele Łukasza Nowickiego i Olgi Paszkowskiej

Gdzie państwo młodzi wyprawili wesele? Wybrali miejsce pod Warszawą w Płońsku. Para młoda zaprosiła głównie rodzinę, dlatego na weselu zabrakło współpracowników Nowickiego z teatru czy Pytania na Śniadanie, jak Marzena Rogalska czy Tomasz Kammel. Ale jak donosi "Fakt" wśród gości pojawiła się Ewa Gorzelak z "M jak miłość". Na weselu bawił się też tata pana młodego, Jan Nowicki. Panna młoda postawiła na prostą i dziewczęcą sukienkę bez metki znanego projektanta. Nie zabrakło jak na każdym porządnym weselu wiejskiego stołu i dobrej muzyki. Zabawa trwała do białego rana!
Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska poznali się dwa lata temu. Olga, podobnie jak jej mąż, też jest aktorką, ale na razie postawiła na własny biznes. Jest mamą kilkuletniego synka Zacharego i postanowiła założyć prywatny żłobek.
Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Łukasz Nowicki wziął ślub? Kim jest młodsza o 13 lat wybranka aktora - Olga Paszkowska?

Zobacz także

Łukasz Nowicki wcześniej był mężem Haliny Mlynkovej. Rozwiedli się w 2012 roku, ale pozostali przyjaciółmi. Wspólnie wychowują syna, 12-letniego Piotra.

ONS

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska podzielają pasję do podróży.

screen

Reklama

Łukasz Nowicki ma 43 lata, a jego żona 30.

Reklama
Reklama
Reklama