Rozenek o macierzyństwie
ONS

Rozenek: Kiedyś byłam mamą na sto procent

Rozenek o macierzyństwie
ONS

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z największych telewizyjnych gwiazd. Olbrzymia popularność związana jest również z ogromem pracy, jaki gwiazda wkłada będąc na planie dwóch hitowych programów. Zobacz: Rozenek lepsza od angielskiej Perfekcyjnej Pani Domu

Gwiazda stara się nie przekładać kariery nad życie rodzinne. I chociaż po rozwodzie z mężem, cały czas ma z nim dobre relacje i w każdej chwili może liczyć na jego wsparcie, to i tak większość spraw związanych z ich dwójką dziećmi leży na jej barkach. Małgosia w rozmowie z "Show" wyznała jak teraz odnajduje się w nowej roli.

- Kiedy miałam więcej czasu, mogłam sobie pozwolić na komfort bycia mamą na sto procent. To ideał. Dlatego bardzo szanuję kobiety, które zostają z dziećmi w domu. Szanuję też potrzebę pracy. Dziś z perspektywy czasu uważam, że jeśli chce dobrze wychować dzieci, to nie powinno się pracować - powiedziała Rozenek w rozmowie z dwutygodnikiem.


W dalszej części wywiadu Perfekcyjna Pani Domu zdradziła m.in. co najchętniej robi z synami:

- Normalnie z nimi jestem. Nie krzyczę od drzwi, kiedy wracam z pracy: "Halo, panowie! Mama wróciła. A teraz idziemy uroczyście do kina!". Jest normalnie - albo idziemy na spacer, albo ze starszym odrabiamy lekcje, albo siedzimy i gadamy, jemy i coś oglądamy.


Małgorzata Rozenek wielokrotnie powtarzała już, że synowie są w jej życiu na pierwszym planie i każdą wolną chwilę woli poświęcić im, niż brylować na czerwonym dywanie. Jak widać gwiazda w każdej dziedzinie życia stara się być perfekcyjna. Czyżby dlatego zrezygnowała z części jesiennych imprez? Zobacz: Rozenek znika z salonów. Pojawi się tylko na trzech imprezach!

ALLONS_1403469.jpg


Rozenek po rozwodzie na rodzinnym spacerze:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48