Oto luksusowe mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłodna marmurowa łazienka i niezwykle przytulna kuchnia
Instagram

Oto luksusowe mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłodna marmurowa łazienka i niezwykle przytulna kuchnia

Oto luksusowe mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłodna marmurowa łazienka i niezwykle przytulna kuchnia
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najaktywniejszych polskich gwiazd na Instgaramie. Gwiazda dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego i bardzo często pokazuje swój dom. My postanowiliśmy znaleźć jak najwięcej zdjęć, które pokazują jak Małgorzata Rozenek-Majdan mieszka ze swoim ukochanym Radosławem Majdanem i ze swoimi synami. Okazuje się, że gwiazda stawia w swoim domu na dość luksusowy styl, w którym królują szarości, beże i srebro. Jednak dodatki, które widać dosłownie w każdym pomieszczeniu bardzo ocieplają ten pozornie zimny i surowy wystrój.

Zobacz także: Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Do sieci trafiły zdjęcia z sobotniej "imprezy"

Zobaczcie poniżej, jak wygląda łazienka, salon i kuchnia "Perfekcyjnej Pani Domu". Może zainspirujecie się którymś z jej pomieszczeń i wprowadzicie małe zmiany w swoich mieszkaniach?

Zobacz także: Tak mieszka Małgorzata Socha! Spójrzcie, jak gwiazda "Przyjaciółek" urządziła swój piekny dom

Nasze serce skradła piękna marmurowa łazienka. Jasne i dla kontrastu ciemne płytki sprawiają, że całość wygląda niezwykle luksusowo. Dodatkowo duża i głęboka wanna sprawi, że w takiej łazience każdy poczułby się jak w prawdziwym SPA.

Jak sami widzicie, łazienka Małgorzaty Rozenek-Majdan jest niezwykle fotogeniczna. Każde zdjęcie w takim lustrze wyjdzie perfekcyjnie!

Kolejne ważne pomieszczenie w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan to oczywiście salon utrzymany w neutralnej - szarej i beżowej kolorystyce.

Wygodna szara kanapa i kominek sprawiają, że nawet bardzo luksusowe wnętrze może być przytulne i rodzinne. To idealne miejsce na leniuchowanie z ukochanym!

Mówi się, że sercem każdego domu jest kuchnia. Coś w tym rzeczywiście jest. W kuchni rodziny Majdanów znajdziecie wiele ciekawych detali w srebrnych kolorach.

Małgorzata Rozenek pokazała swoje mieszkanie

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59