Kominek  w mieszkaniu Kasi Cichopek Telewizor  w mieszkaniu Kasi Cichopek Salon  w mieszkaniu Kasi Cichopek Kuchnia w w mieszkaniu Kasi Cichopek Jadalnia w mieszkaniu Kasi Cichopek
Sypialnia  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie mówią wiele o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że jakiś czas temu para miała problemy finansowe i musiała sprzedać ogromny dom na warszawskim Wilanowie. Zamienili 500-metrowy dom na apartament na Sadybie, gdzie obecnie mieszkają z dwójką swoich dzieci. 

Co prawda aktorka nie brała udziału w żadnym z programów wnętrzarskich, w których możemy zobaczyć domy gwiazd, ale sama chętnie publikuje zdjęcia mieszkania na Instagramie. Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Cichopek!

Zobacz takżeKasia Cichopek zniknie z "M jak miłość" i odejdzie z show-biznesu? Aktorka ma już plan B!

1/8
Kominek  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Najważniejsze miejsce w warszawskim mieszkaniu gwiazdy "M jak miłość" to salon z ogromną kanapą i niezwykle eleganckim kominkiem. Aktorka często odpoczywa w tym miejscu i widać, że świetnie się tam czuje, siedząc z kubkiem kawy przed kominkiem.

2/8
Telewizor  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Salon w apartamencie Katarzyny Cichopek jest połączony z kuchnią. Na ścianie obok kominka pojawił się telewizor, a tuż obok widzimy blat kuchennej wyspy. Jeśli chodzi o barwy, które dominują w mieszkaniu aktorki jest to zdecydowanie biel i szarość. 

3/8
Salon  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Na obszernej kapanie, jak napisała aktorka na Instagramie, najczęściej pracuje. Być może to w tym miejscu uczy się kolejnych ról.

4/8
Kuchnia w w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Kuchnia Katarzyny Cichopek jest utrzymana w bieli. Ogromnym atutem tego pomieszczenia jest ogromne okno, które zapewnia światło dzienne. Aktorka często powtarza, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, szczególnie dla dzieci, dlatego często możemy oglądać w mediach społecznościowych jej zdjęcia zrobione podczas gotowania. 

5/8
Jadalnia w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Tuż obok kuchennej wyspy znajduje się mała jadalnia. Jasna kolorystyka w tym miejscu została przełamana mocnym kolorem. 

6/8
Sypialnia  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Sypialnia w mieszkaniu Katarzyny Cichopek jest urządzona w stylu minimalistycznym. Głównym elementem jest duże tapicerowane łóżko w czarnym kolorze, a obok niego stoją proste białe szafki, które możemy kupić w Ikei. 

7/8
Pokój dziecka  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

W mieszkaniu znalazły się również pokoje dla dzieci. Ten zajmowany przez Helenkę, to królestwo bieli i różu. Na szczególną uwagę zasługuje urocza biała toaletka. 

Zobacz także:  Luksusowe i eleganckie! Zobacz, jak wygląda warszawskie mieszkanie Dody!

8/8
Balkon w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Przy apartamencie Katarzyny Cichopek znajduje się duży balkon. Aktorka uwielbia spędzać tam czas, relaksując się w podwieszanym fotelu, co widać na zdjęciach. 

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek domy gwiazd