Mieszkanie Katarzyny CIchopek kuchnia
Instagram

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie mówią wiele o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że jakiś czas temu para miała problemy finansowe i musiała sprzedać ogromny dom na warszawskim Wilanowie. Zamienili 500-metrowy dom na apartament na Sadybie, gdzie obecnie mieszkają z dwójką swoich dzieci. 

Co prawda aktorka nie brała udziału w żadnym z programów wnętrzarskich, w których możemy zobaczyć domy gwiazd, ale sama chętnie publikuje zdjęcia mieszkania na Instagramie. Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Cichopek!

Zobacz takżeKasia Cichopek zniknie z "M jak miłość" i odejdzie z show-biznesu? Aktorka ma już plan B!

1/11
Katarzyna Cichopek salon
Instagram

Najważniejsze miejsce w warszawskim mieszkaniu gwiazdy "M jak miłość" to salon z ogromną kanapą. Aktorka często odpoczywa w tym miejscu i widać, że świetnie się tam czuje, siedząc z kubkiem kawy czy ucząc się kolejnych ról.

2/11
Telewizor  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Salon w apartamencie Katarzyny Cichopek jest połączony z kuchnią. Na ścianie obok kominka pojawił się telewizor, a tuż obok widzimy blat kuchennej wyspy. Jeśli chodzi o barwy, które dominują w mieszkaniu aktorki jest to zdecydowanie biel i szarość. 

3/11
Salon  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Na obszernej kapanie, jak napisała aktorka na Instagramie, najczęściej pracuje. Być może to w tym miejscu uczy się kolejnych ról.

4/11
Mieszkanie Katarzyny CIchopek kuchnia
Instagram

Kuchnia utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Dominuje biel, która idealnie komponuje się z kolorowymi dodatkami, które aktorka zmienia w zależności od pory roku.

5/11
Kuchnia w w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Kuchnia Katarzyny Cichopek jest utrzymana w bieli. Ogromnym atutem tego pomieszczenia jest ogromne okno, które zapewnia światło dzienne. Aktorka często powtarza, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, szczególnie dla dzieci, dlatego często możemy oglądać w mediach społecznościowych jej zdjęcia zrobione podczas gotowania. 

6/11
Jadalnia w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Tuż obok kuchennej wyspy znajduje się mała jadalnia. Jasna kolorystyka w tym miejscu została przełamana mocnym kolorem. 

7/11
Sypialnia  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Sypialnia w mieszkaniu Katarzyny Cichopek jest urządzona w stylu minimalistycznym. Głównym elementem jest duże tapicerowane łóżko w czarnym kolorze, a obok niego stoją proste białe szafki, które możemy kupić w Ikei. 

8/11
Pokój dziecka  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

W mieszkaniu znalazły się również pokoje dla dzieci. Ten zajmowany przez Helenkę, to królestwo bieli i różu. Na szczególną uwagę zasługuje urocza biała toaletka. 

Zobacz także:  Luksusowe i eleganckie! Zobacz, jak wygląda warszawskie mieszkanie Dody!

9/11
Mieszkanie Katarzyny Cichopek pokój Helenki
Instagram

W pokoju córeczki Katarzyny Cichopek zawieszona jest też huśtawka w stylu boho. Ten model uwielbia wiele gwiazd. Aktorka często spędza w niej czas razem z Heleną, czytając książki.

10/11
Balkon w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Przy apartamencie Katarzyny Cichopek znajduje się duży balkon. Aktorka uwielbia spędzać tam czas, relaksując się w podwieszanym fotelu, co widać na zdjęciach. 

 

11/11
Mieszkanie Katarzyny Cichopek balkon
Instagram

Częścią mieszkania jest duży balkon, na którym zawsze zobaczymy sezonowe dekoracje. Aktorka nie zapomina o tej części mieszkania i na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych widać, że uwielbia tu odpoczywać. 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek domy gwiazd