Meghan Markle, książę Harry w Londynie
East News

Jak Meghan nazywa Harry'ego? To nagranie z parą Was rozczuli! Zobacz WIDEO

Meghan Markle, książę Harry w Londynie
East News

 

Książę Harry i Meghan Markle po kilku tygodniach przerwy, znów pojawiają się razem podczas oficjalnych wyjść. Ostatnio Meghan na kilka dni poleciała do Kanady, gdzie spotkała się z przyjaciółmi, a Harry zajął się swoją fundacją. Teraz jednak znów są aktywni. Przed weekendem pojawili się w Victoria Palace Theatre w Londynie i obejrzeli musical "Hamilton". Tym razem podczas spektaklu zbierano pieniądze na  fundację  Harry'ego, wspierającą nosicieli HIV z Afryki. Harry na scenie pokazał nawet, jak śpiewa ;)

 

Pod oficjalnej części, aktorzy chcieli zrobić sobie zdjęcie z książęcą parą. Paparazzi byli zachwyceni. Meghan stanęła przed mężem, ale w pewnym momencie zorientowała się, że przez wysokie szpilki może go zasłaniać. Co wtedy zrobiła? Powiedziała: "Widzisz, mój kochany?" Zobaczcie to nagranie!

 

Meghan i Harry w teatrze:

 

Nie jest tajemnicą, że Meghan lubi czule zwracać się do męża, ale tym razem zapomniała, że są w miejscu publicznym i przecież nie powinni okazywać sobie uczuć ;) Ponoć Meghan lubi mówić też do męża Haz, a Harry zwraca się do niej Meg. Ładnie?

 

Zobacz: Czarne chmury nad związkiem Meghan i Harry'ego? "Płacze, że została uwięziona"

 

Meghan i Harry tworzą bardzo udaną parę!

Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News

Czasem zapominają się w miejscach publicznych ;)

królowa Elżbieta II, książę William, książę Harry, Meghan Markle, księżna Kate
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52