Antoni Królikowski w młodości siedzi na schodach Antoni Królikowski w młodości dwa zdjęcia Antoni Królikowski w młodości Taniec z Gwiazdami Antoni Królikowski partnerki Antoni Królikowski w okularach
Antoni Królikowski w młodości
EastNews

Antoni Królikowski, syn gwiazdorskiej pary Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego do show-biznesu wkroczył już w wieku 4 lat! Jego pierwszą rolą był mały Wolf Hauser w filmie "Dwadzieścia lat później". Od tego czasu gwiazdor nie rozstaje się z dużym i małym ekranem, przez co my możemy zobaczyć jak przez te wszystkie lata zmienił się aktor! Wiadomo, że będąc nastolatkiem Antek wyglądał zupełnie inaczej, ale czy od momentu osiągnięcia dojrzałości bardzo się zmienił?

Zobaczcie zdjęcia Antka Królikowskiego sprzed 10 lat! Pamiętacie z kim na początku przychodził na ścianki? 

1/5
Antoni Królikowski w młodości siedzi na schodach
EastNews

Gwiazdor na swoim koncie ma wiele ról filmowych i telewizyjnych. Grał m.in. w "39 i pół" (epizod), "Czasie honoru", "Hotelu pod żyrafą i nosorożcem" czy w "Lejdis". Jego kariera nabrała rozpędu w 2007 roku. Antek Dziak z "Ojca Mateusza" czy Kuba Mileczew z "Życia nad rozlewiskiem" to właśnie Królikowski!

30-latek podkładał też głos Bobowi w "Siedmiu krasnoludkach ratujących Śpiącą Królewnę", a także w Wiktorowi w "Balerinie". 

Zobacz także: Wy również kochacie "Ranczo"? Zobaczcie, jak zmieniły się gwiazdy hitowego serialu! 

2/5
Antoni Królikowski w młodości dwa zdjęcia
EastNews

Jednak to nie role filmowe i serialowe początkowo zapewniały Antkowi pierwsze strony gazet, a raczej jego styl życia. 10 lat temu aktor lubił się zabawić. Słynął też z mocnych wypowiedzi.

3/5
Antoni Królikowski w młodości Taniec z Gwiazdami
EastNews

Z wiekiem Antek jednak zaczął budować zupełnie inny wizerunek. Najpierw gościnnie występował w "Kocham Cię, Polsko", a w 2014 roku przyjął propozycję od Polsatu i zatańczył w "Tańcu z Gwiazdami". Zajął 10. miejsce. A partnerowała mu Kamila Kajak-Mosejcuk.

Gwiazdor był także prowadzącym "SuperSTARcia". Trzy lata temu brał zaś udział w programie "Agent - Gwiazdy", który wygrał. 

4/5
Antoni Królikowski partnerki
EastNews

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, długo nie mógł znaleźć miłości. Gwiazdor spotykał się z Laurą Breszką, Kasią Sawczuk i ostatnio z Julią Wieniawą. Będąc z młodszą o 9 lat aktorką, Królikowski często trafiał na okładki kolorowych pism. Ta miłość nie przetrwała próby czasu... Mówi się, że Antek i Julka mieli inne priorytety życiowe. 

Obecnie aktor spotyka się z Kasią Dąbrowską, która nie chce żyć w błysku fleszy. 

5/5
Antoni Królikowski w okularach
EastNews

Pamiętacie Antka Królikowskiego w młodości? Gwiazdor w ciągu ostatnich 10 lat przeszedł wielką metamorfozę. Czy bardzo się zmienił?