Antek Królikowski już nie ukrywa swojej miłości! Aktor od kilku tygodni spotyka się z Katarzyną Dąbrowską, która nie jest związana z mediami. Gwiazdor na początku nie chciał przedstawiać ukochanej fanom, jednak teraz nie robi już ze związku tajemnicy. Na Instagramie byłego partnera Julii Wieniawy znów pojawiło się zdjęcie z piękną blondynką. Padło wiele ciepłych słów. Zobaczcie!

Reklama

Królikowski zakochany

Antek Królikowski przez blisko dwa lata spotykał się z Julią Wieniawą. Para rozstała się pod koniec ubiegłego roku i każde z nich poszło w swoją stronę. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" związała się z Alkiem Baronem. Natomiast chwilę później Antek zakochał się w Kasi Dąbrowskiej.

- Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance - powiedział ostatnio Antek w "Dzień Dobry TVN".

Aktor z chęcią dzieli się zdjęciami z ukochaną w sieci. Choć Kasia ma prywatne konto na Instagramie, to najwidoczniej nie przeszkadza jej, że Antek pokazuje jej wizerunek u siebie na profilu.

#najlepiej ❤️???? - podpisał Antek ostatnie zdjęcie z ukochaną.

Na co Kasia odpisała mu: "Love U", co oznacza oczywiście "Kocham Cię"!

Internauci są zachwyceni nową partnerką aktora i pod zdjęciami zostawiają wiele ciepłych słów.

Zobacz także

Ładniejsza od Julii ????

Piękna para

Pasujecie do siebie - rozpisują się fani.

Zobaczcie nowe zdjęcie Antka z Kasią. Czy zakochani pasują do siebie?

Antek i Kasia spotykają się od kilku tygodni

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama