East News

Pamiętacie Ivo ze "Zbuntowanego Anioła"? Dziś ma 46 lat i... ciężko go poznać!

East News

 

18 lat temu w polskiej telewizji królowała argentyńska telenowela "Zbuntowany Anioł". Panowie kochali się w odtwórczyni głównej roli - Natalii Oreiro, a panie... no cóż, właśnie w nim! Dzisiaj serialowy Ivo wygląda zupełenie inaczej! Nadal atrakcyjny?

 

Jak wygląda Ivo DiCarlu?

"Zbuntowany Anioł" był emitowany od 29 maja 2000 roku do 29 maja 2001 roku w telewizji Polsat. Pomimo świetnej oglądalności, argentyńscy producenci nie zdecydowali się na kontynuację serialu, a fani musieli zadowolić się tylko jednym sezonem, który i tak skradł ich serca.

Szerszej publiczności pokazała się wtedy Natalia Oreiro, grająca Milagros - szaloną, młodą dziewczynę mieszkającą w Buenos Aires, która dzieciństwo spędziła w sierocińcu.

Jak w każdym serialu pojawia się wątek miłosny, tak i tutaj, główna bohaterka zakochała się w synu swojego pracodawcy - Ivo, z którym musieli przejść długą i ciężką drogę, by w końcu móc być razem. 

W Ivie granym przez Facundo Arana kochały się ówczesne nastolatki. Nie ma się czemu dziwić, był naprawdę atrakcyjny! Jak jest teraz? 

Aktualnie aktor skupia się na swoich pasjach jakimi są: rajdy samochodowe, wspinaczka i fotografia. Wrzuca bardzo dużo zdjęć na swój Intstagram, przez co nadal ma kontakt z fanami.

 

Polecamy: Byłeś fanem serialu Zbuntowany Anioł? 7/10 w tym QUIZIE to będzie duże osiągnięcie!

 

Wiek jednak zrobił swoje. 46-letni jest dużo dojrzalszy i nie przypomina bożyszcza nastolatek sprzed 18 lat. Poznałybyście go? Nadal jest przystojny?

 

Interesuje się fotografią.

Facundo Arana. Zagrał Ivo DiCarlu w serialu zbuntowany anioł.
Instagram

 

Spędza czas podróżując po świecie.

Facundo Arana. Ivo DiCarlu.
Instagram

 

Był idolem nastolatek.

Jak zmienił się Facundo Arana z serialu "Zbuntowany anioł"?
Facebook

 

Więcej na temat Zbuntowany Anioł
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14