Newsy

Jak Danny Ferreri czuje się w roli prowadzącego "FAME czy SHAME"?

Jak Danny Ferreri czuje się w roli prowadzącego "FAME czy SHAME"?

Danny Ferreri to 25 - letni Youtuber, który zdobył sławę dzięki tworzeniu zabawnych filmików. Na jego kanale możemy zobaczyć głównie parodie, które bawią widzów do łez. Danny założył kanał zaledwie 2 lata temu, a obecnie jest jednym z najpopularniejszych twórców w naszym kraju! Jego profil subskrybuje ponad 828 tys. internautów, a Youtuber stał się prawdziwym idolem nastolatków. 

Zobacz także: Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

Teraz Danny musi odnaleźć się w nowej roli - został bowiem prowadzącym nowego programu "FAME czy SHAME", który można oglądać na platformie Player.pl. Razem z wokalistką Saszan (drugą prowadzącą), wspiera uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia bohaterowie show stają przed nowymi wyzwaniami, które przekazują im właśnie prowadzący. Jak Youtuber odnalazł się w tej roli? 

Zobaczcie co na ten temat powiedział nam Danny Ferreri! 

Instagram

 

Sophie o udziale Szymona w Hotelu Paradise
TV-Show
Jak siostra Szymona ocenia jego występ w "Hotelu Paradise"? Wrócił odmieniony!
Jak siostra Szymona ocenia jego występ w "Hotelu Paradise"? Wrócił odmieniony!

Szymon Reich nie zagościł długo w programie "Hotel Paradise", ale i tak podbił serca widzów programu oraz znalazł nową przyjaźń. Jak jego występ ocenia siostra Szymona, Sophie, która po "Top Model" jest obecnie gwiazdą nowego show "Fame czy Shame" na player.pl? W rozmowie z Party.pl influencerka zdradziła, że z Bali Szymon przyjechał odmieniony! Zobacz także :  Matt z "Hotelu Paradise" chciał być jak Massimo z "365 dni" Blanki Lipińskiej. W sieci wylał się hejt

Szymon Reich w Hotelu Paradise
mat. prasowe
Newsy
Szymon Reich namiesza w "Hotelu Paradise"? W "Top Model" wywołał sporo kontrowersji 
Szymon Reich będzie najmocniejszym ogniwem "Hotelu Paradise"? Jeszcze w programie "Top Model" głośno było o jego kłótni z modelką, która nie była pewna tego, jaki stosunek do niej ma Szymon.

Szymon Reich dołączył do grona uczestników " Hotelu Paradise " w trzecim odcinku. Pierwszą uczestniczką, którą poznał na Bali była Lexi. Z racji tego, że w jednym z odcinków została singielką, to ona miała okazję poznać nowych uczestników jeszcze zanim przedstawiono ich reszcie. Relacja, jaka wywiązała się pomiędzy Szymonem a Lexi spowodowała, że to właśnie jego wybrała na swoją parę. Czy uczestnik znany z "Top Model" będzie miał szanse na główną wygraną? Jeszcze w programie "Top Model" głośno było o jego kłótni z Darią, która nie była pewna tego, jaki stosunek do niej ma Szymon. Czy podobnie będzie w hotelu na Bali i to stanie się kartą przetargową modela?  Zobacz także:  Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!" Szymon Reich namiesza w programie "Hotel Paradise"?  Uczestnicy w "Hotelu Paradise" walczą o główną wygraną w wysokości 100 000 zł. Muszą dokładnie przemyśleć plan, jakie sojusze będą się im opłacały w dążeniu do wielkiego finału.  To nie zawsze chodzi o prawdziwe emocje. U nas w programie czasami chodzi bardziej o takie cwaniactwo i sojusze, więc to jest niesamowite. Tak naprawdę to nie jest taka czysta i klarowna sytuacja, że jest romantycznie i że ma być miło i ma być miłość. - tłumaczyła w rozmowie z Party.pl Klaudia El Dursi.  Szymon Reich dał się poznać w "Top Model". Podczas emisji programu doszło do niezręcznej sytuacji pomiędzy nim a dwoma innymi modelkami. Na ogół Szymon miał bardzo dobre stosunki z pozostałymi uczestnikami, dlatego sytuacja, która miała miejsce pomiędzy nim a Darią zdumiała widzów. Daria po wygraniu odcinka, mogła nocować w pokoju zwycięzcy i zaprosić tam wybraną osobę....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner