East News

Jeszcze ich nie ma na świecie, ale imiona już mają! Zobaczcie jak będą miały na imię dzieci Meghan i Harry'ego!

East News

 

Choć od brytyjskiego wydarzenia roku, czyli ślubu Meghan i księcia Harry'ego minęły dopiero trzy miesiące, fani pary na całym świecie wyczekują informacji kiedy księżna będzie w stanie błogosławionym! Przy olbrzymiej sympatii jaką Brytyjczycy darzą Kate, nikt nie spodziewał się, że jej szwagierka może stać się jeszcze popularniejsza. Tak się jednak dzieje... Właśnie pojawiły się informacje, jak będą miały na imię dzieci królewskiej pary!

 

TAK będą miały na imię dzieci Meghan Harry'ego

Kilka dni temu pojawiły się informacje jakie imiona dostaną dzieci Meghan i Harry'ego, w zależności od tego, czy byłby to chłopiec, czy dziewczynka. Pamela Redmond Satron, współtwórca strony Baby Namebrry, pokusiła się o dokładną analizę historii rodziny królewskiej. Jej zdaniem, jeśli para doczeka się męskiego potomka, otrzyma imię Alvin, jeśli dziewczynka - Diana, lub Artemida:

Diana to najbardziej oczywisty wybór dla imienia córki Meghan i Harry'ego (tak miała na imię tragicznie zmarła matka Harry'ego - kochana przez Brytyjczyków Księżna Diana - red.) szczególnie, że William i Kate złamali nieco królewskie zasady, dając księżniczce Charlotte na jedno z imion Diana. Jednak Harry i Meghan mogą pójść o krok dalej i dać swojej córce tak na pierwsze (...) Diana to imię rzymskiej bogini księżyca i polowania. Jej greckim odpowiednikiem jest Artemida, która jest alternatywą dla Diany. 

Z niecierpliwością więc, czekamy aż Meghan ogłosi światu radosną nowinę!

 

Polecamy: Szokujące słowa ojca Meghan Markle. Nie uwierzysz, planuje jej dać na urodziny!

 

Meghan od kilku miesięcy jest w centrum zainteresowania mediów, nie tylko na Wyspach. Jej ciąża byłaby z pewnością nie lada sensacją! 

Meghan Markle
East News

 

Meghan szybko dorównała popularnością samej księżnej Kate!

Meghan Markle w kreacji od Caroliny Herrery
East News

 

Miłość kwitnie - kiedy potomek?

Meghan Markle

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51