Thomas Markle i Meghan Markle Meghan Markle złamie tradycję
Thomas Markle i Meghan Markle
East News
1/4
Thomas Markle i Meghan Markle
East News

 

Thomas Markle znów na językach wszystkich! Tym razem ojciec Meghan Markle wypowiedział się na temat zbliżających się urodzin jego córki, które wypadają 4 sierpnia. Nie jest tajemnicą, że relacje księżnej i jej ojca są napięte od czasu ślubu. Thomas Markle już przed ślubem udzielał wywiadów, opowiadał o swojej podróży do Wielkiej Brytanii, ale ostatecznie nie dojechał na uroczystość. Z powodu hejtu w sieci i stresu, doznał zawału i został w USA. Odczekał miesiąc i znów udzielił wywiadu. Tym razem w "The Sun", gdzie stwierdził, że jego córka zachowuje się dziwnie. 

- Moje zdanie na temat córki jest takie, iż myślę, że jest przerażona. Widzę to w jej oczach, widzę to na jej twarzy i widzę to w jej uśmiechu. Znam jej uśmiech, nie podoba mi się ten, który teraz ma. To nawet nie jest uśmiech sceniczny - to bolesny uśmiech - powiedział Thomas Markle. 

 

Meghan była zszokowana słowami ojca. 

- Meghan ma na głowie wiele nowych rzeczy, chciała zachować relacje z ojcem, ale jednocześnie musi być lojalna rodzinie królewskiej. Jego najnowszy wywiad nie pomaga w tym.

 

Po tym wywiadzie Meghan Markle postanowiła zerwać wszelkie kontakty z ojcem. Jak skomentował to Thomas Markle? Zobacz kolejny slajd!

 

Zobacz: Meghan Markle cierpi na dworze królewskim! Nie uwierzycie, jak musiała się poświęcić dla Harry'ego

2/4
East News

 

Thomas Markle nie był obecny na ślubie córki. Do ołtarza Meghan poprowadził książę Karol. Od tego czasu Meghan miała ograniczony kontakt z ojcem, a teraz zupełnie go zerwała.

- Czuję się naprawdę źle z tym, że ona się ode mnie kompletnie odcięła. Kiedyś miałem numer telefonu do jej osobistych pomocników w pałacu, ale kiedy powiedziałem kilka krytycznych słów o rodzinie królewskiej, ten telefon nie odpowiada. Nie mam możliwości skontaktowania się z córką - powiedział Thomas w wywiadzie dla "Daily Mail".

 

Ojciec Meghan przeżywa to, że nie ma dobrych relacji z córką i martwi się o swoje zdrowie.

- Mężczyźni w mojej rodzinie rzadko dożywają wieku powyżej 80 lat. Mogę umrzeć jutro. Nie byłoby tak źle. Być może Meghan będzie łatwiej, jeżeli umrę.

A co powiedział na temat zbliżających się urodzin Meghan? Co chce jej dać? Nie uwierzysz!

 

Zobacz: Harry miał wątpliwości, czy chce być z Meghan? Spytał o zdanie Kate!

3/4
Meghan Markle złamie tradycję

 

Już 4 sierpnia Meghan skończy 37 lat. Tata chciał jej z tej okazji wysłać kartkę z życzeniami: 

- Jeśli wyślę kartkę urodzinową do Pałacu Kensington, lub gdziekolwiek, gdzie ona żyje, to będzie jedna z tysięcy takich kartek. Prawdopodobnie nigdy jej nie zobaczy. Myślałem o wysłaniu jej przez priorytet, ale Pałac prawdopodobnie będzie ją trzymać w wodzie przez trzy dni, by mieć pewność, że nie wybuchnie - powiedział ojciec Markle.

A jak Meghan planuje spędzić urodziny?

 

4/4
East News

Początkowo mówiło się, że Harry chciał na urodziny zabrać ukochaną do Nowego Jorku, żeby mogła spotkać się ze znajomymi, ale ostatecznie okazało się, że mają zupełnie inne plany - pojawią się na ślubie jednego z najlepszych przyjaciół Harry'ego, Charliego Van Straubenzee. Harry na ślubie będzie drużbą. I choć Meghan Markle spędzi swoje urodziny ze swoim ukochanym to jednak tego dnia nie ona będzie w centrum zainteresowania. 

Więcej na temat Meghan Markle