Roxi Gąska, Jacek Rozenek Roxi Gąska, Jacek Rozenek Roxi Gąska, Jacek Rozenek Roxi Gąska, Jacek Rozenek Roxi Gąska
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS
1/6
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS

Ta para zdecydowanie skradła wieczór! Jacek Rozenek pojawił się gali Bestesellery Empiku 2017 w towarzystwie nowej partnerki, Roxi Gąski. Nowa ukochana gwiazdora "Barw szczęścia" zadbała, by tego wieczoru wyglądać zjawiskowo. 26-letnia Roxi Gąska zaprezentowała się na imprezie w długiej, czerwonej sukni z odkrytymi ramionami. Trzeba przyznać, że kreacja robiła ogromne wrażenie, a druga połowa Jacka Rozenka czuła się na czerwonym dywanie jak ryba w wodzie. Od pary trudno było oderwać wzrok!

 

Zobacz też: Fanka zapytała Rozenek, dlaczego nie zmieniła nazwiska po rozwodzie! Gwiazda odpowiedziała!

 

Zobaczcie więcej zdjęć na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Walentynki w domu. Postaw na spontaniczność i zapomnij o nudzie!

2/6
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS

Na gali Bestsellery Empiku 2017 Jacek Rozenek po raz pierwszy pojawił się oficjalnie z Roxi Gąską. Kim jest nowa partnerka byłego męża Małgorzaty Rozenek? 26-latka ukończyła Wyższą Szkołę Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Do stolicy przyjechała 5 lat temu z z Baranowa pod Ostrołęką.

3/6
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS

Para chętnie pozowała fotoreporterom, a Roxi Gąska zachowywała się na ściance jak prawdziwa gwiazda! Dociekliwi już zastanawiają się, czy nowa ukochana Jacka Rozenka ma apetyt na karierę w show-biznesie.

4/6
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS

Między zakochanymi nie zabrakło również drobnych czułości. Widać, że uczucie między nimi kwitnie! :)

5/6
Roxi Gąska
ONS

Roxi Gąska zaliczyła bardzo udany debiut na salonach. Jej kreacja była jedną z najbardziej spektakularnych podczas gali Bestsellery Empiku 2017.

6/6
Roxi Gąska, Jacek Rozenek
ONS

Czy pora odnotować narodziny nowej gwiazdy w show-biznesie? ;)

Więcej na temat Jacek Rozenek