Jacek Borkowski i nowa dziewczyna
1/4
Jacek Borkowski i nowa dziewczyna

 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska już nie są razem?! Zaledwie kilka tygodni temu aktor "Klanu" pochwalił się swoją nową partnerką. Jacek Borkowski przyznał wówczas, że zakochał się w młodszej o 23 lata prezenterce Nowej TV. Para szybko potwierdziła, że są razem.  Borkowski i Koziejowska pojawili się nawet w programie "Pytanie na Śniadanie" i zapewniali w nim, że różnica wieku nie wpływa na ich związek.

Różnica wieku powoduje to, że pięknie się uzupełniamy. Mamy wiele rzeczy wspólnych, ale też różnimy się od siebie. Najpiękniejsze jest to, że możemy sobie różne rzeczy przekazywać. Jestem zaskoczona, że te 23 lata różnicy wywołały takie emocje- mówiła Paulina Koziejowska.

Niestety, w mediach pojawiły się informacje, że para najprawdopodobniej podjęła decyzję o rozstaniu! Skąd takie podejrzenia i jak całą sprawę skomentowała Paulina Koziejowska? Odpowiedź w galerii.

 

Zobacz także: Partnerka Jacka Borkowskiego pierwszy raz o ich związku! Czym podbił jej serce?

2/4
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Instagram

Skąd podejrzenia, że Jacek Borkowski rozstał się z Pauliną Koziejowską? Media zwróciły uwagę m.in. na to, że aktor i prezenterka usunęli z sieci wiele wspólnych zdjęć. Dowodem ma być również nagranie, które Jacek Borkowski opublikował na Facebooku.

"Smutno mi..." napisał pod krótkim materiałem wideo.

 

A jak plotki o rozstaniu komentuje Paulina Koziejowska? Zobaczcie, co powiedziała! 

3/4
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska są parą
ONS.pl

Portal plotek.pl poprosił Paulinę o komentarz w sprawie medialnych doniesień dotyczących jej rzekomego rozstania z Jackiem Borkowskim. 

Nie chcę o tym rozmawiać- powiedziała prezenterka. 

 

4/4
Jacek Borkowski i Koziejowska całują się
ONS.pl

Myślicie, że Jacek Borkowski skomentuje medialne plotki? 

Więcej na temat Jacek Borkowski