Izabela Janachowska jest w ciąży
EastNews

Izabela Janachowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. O tym, że gwiazda TVN spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się na początku roku. Izabela Janachowska opublikowała wówczas zdjęcie i wpis, w którym zdradziła, że maleństwo przyjdzie na świat wiosną. Przyszła mama już jakiś czas temu przyznała, że razem z mężem poznali już płeć ich pierwszego dziecka, ale do tej pory nie pochwalili się, czy będzie to syn czy córka. A jakie imię może otrzymać dziecko?

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych- mówiła podczas panelu dyskusyjnego na żywo na YouTube. 

Przyszła mama początkowo ukrywała ciążowe krągłości, ale teraz z dumą prezentuje rosnący brzuszek, który jest już naprawdę całkiem spory. Izabela Janachowska opublikowała ostatnio filmik, w którym zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży. Zobaczcie, co powiedziała!

1/4
Izabela Janchowska pokazała duży brzuszek
Instagram

Izabela Janachowska opublikowała na YouTube materiał wideo, w którym komentuje wpisy internautów na jej temat. Gwiazda TVN dementowała lub potwierdzała plotki, które pojawiły się w sieci. Jak Izabela Janachowska zareagowała na wpis, w którym jeden z internautów stwierdził, że Iza wcale nie jest w ciąży? Gwiazda TVN wyśmiała te rewelacje i zdradziła... ile przytyła w ciąży! 

2/4
Instagram

Niektóre opinie są wkurzające, ciężko odpowiedzieć na to... Nie no, dementuje! Jest, tu mam brzuchol przytyłam 6 kg na ten moment i niedługo na świecie będzie dzidziuś - powiedziała Izabela Janachowska na swoim kanale Wedding Dream na YouTube. 

Przyszła mama odpowiedziała również, czy planuje więcej dzieci! 

3/4
Izabela Janachowska
Instagram

Izabela Janachowska przyznała, że pod jej zdjęciami pojawił się komentarz, w którym internauci twierdzą, że gwiazda TVN nie chce mieć drugiego dziecka. Jak skomentowała to przyszła mama?

Boże skąd wy to wiecie? Nawet ja tego nie wiem! Uważam, że posiadanie rodzeństwa jest super, sama mam siostrę i wydaje mi się, że dzieci które są wychowywane z rodzeństwem są chyba dużo fajniejsze - przyznała Izabela Janachowska. (...) Nie mam pojęcia czy będę miała więcej dzieci. Zobaczę przy pierwszym czy odnajdę się w tej sytuacji, czy sobie poradzę. 

4/4
Izabela Janachowska
East News

Jak widać, Izabela Janachowska nie robi tajemnicy z tego ile kilogramów przytyła w ciąży. Musimy przyznać, że przyszła mama wygląda świetnie! Zgadzacie się? 

Więcej na temat Izabela Janachowska