Izabela Janachowska
East News

Izabela Janachowska pokazała stylowy wózek dla swojego dziecka. Jego cena zwala z nóg!

Izabela Janachowska
East News

Izabela Janachowska już wkrótce zostanie mamą! Ostatnio okazało się, że narodziny pierwszego dziecka gwiazdy TVN i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Podczas ostatniej wizyty w "Dzień Dobry TVN" Izabela Janachowska zdradziła, że maleństwo przyjdzie na świat już w tym miesiącu! Jak już wiemy, prowadząca m.in. "Śluby marzeń" urodzi syna. Przyszła mama rozpoczęła już przygotowania do narodzin chłopca i jak się okazuje, ma już dla niego wózek, który naprawdę robi wrażenie. Okazuje się, że w wózkach tej samej marki swoje dzieci woziła m.in. księżna Kate! 

Izabela Janachowska pokazała wózek dla syna

Gwiazda TVN opublikowała na YouTube film, w którym opowiedziała o swoim baby shower. Na nagraniu widać, jaki wózek stoi już w jej domu (film możecie zobaczyć tutaj). Okazuje się, że Izabela Janachowska wybrała bardzo stylowy wózek marki Silver Cross model Balmoral. Na stronie producenta czytamy, że jest to wózek produkowany na specjalne zamówienie i jest wykonywany ręcznie. Jego cena? Lepiej usiądźcie... 19999 złotych! 

Okazuje się, że Izabela Janachowska została ambasadorką marki Silver Cross. Gwiazda TVN w swoim wpisie na stronie weddingdream.com zdradziła, dlaczego spodobał się jej ten klasyczny model wózka.

Ręcznie szyte materiały i malowane detale dodają wózkowi wyjątkowości. Wiem, że oprócz niezwykłego wyglądu, mój synek będzie miał zapewniony spokój, dzięki amortyzowanemu zawieszeniu - napisała Iza.

Przyszła mama przypomina, że wózki tej marki przez lata wybierała rodzina królewska. Podobne modele miała m.in. księżna Kate! Zobaczcie, jakim wózkiem będzie "woził się" synek Izabeli Janachowskiej. Fajny?

Izabela Janachowska pokazała wózek dla syna. 

Izabela Janachowska pokazała wózek dla dziecka
screen youtube.com Wedding Dream Izabela Janachowska

Wózek marki Silver Cross miała m.in. księżna Kate.

Książę William i księżna Kate z wózkiem dziecięcym
East News

Wózek dla dziecka Izabeli Janachowskiej prezentuje się wyjątkowo. Jeśli jednak nie chcemy wydawać tak dużo pieniędzy, warto wybrać jeden z poniższych równie stylowych modeli:

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13