Janachowska o swojej wadze
ONS/Facebook

Kilka dni temu furorę w sieci robiły zdjęcia Izabeli Janachowskiej z wakacji w Omanie. Tancerka z uśmiechem na twarzy pozowała na nich w skąpy bikini. Tym samym zostały odkryte ewentualne mankamenty jej figury. Na szczęście celebrytka nie musi wstydzić się swojego ciała. Jednak interanauci, jak i serwisy internetowe zaczęły jej wytykać, że jest przerażająco chuda. Zobacz: Janachowska z każdym wyjściem wygląda coraz szczuplej

Sama zainteresowana na swoim Facebooku postanowiła odnieść się do medialnych doniesień. Uspokoiła wszystkich, że jej waga jest w normie.

- Chciałam serdecznie podziękować wszystkim a w szczególności portalom plotkarskim za troskę o mój stan zdrowia oraz wagę. Chciałabym wszystkich uspokoić.... Mam się świetnie a moje BMI jest w normie. Sugeruje zamartwianie się raczej o modelki, które tak jak ja ważą 50kg a są o 20cm ode mnie wyższe! Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia w Polsce:)


Z pewnością nie jedna kobieta zazdrości Janachowskiej znakomitej figury. Jednak takie ciało jest efektem ciężkiej pracy i tanecznych treningów, które Iza przez wiele lat aktywnie praktykowała. Zobacz: Śliczna Janachowska chwali się zgrabnymi nogamiIzabela Janachowska na wakacjach w Omanie:

Więcej na temat Izabela Janachowska waga gwiazd