M jak miłość Iza płacze w sądzie
MTL Maxfilm
Newsy

Iza w "M jak miłość" wyzna, że Artur ją zgwałcił! To zeznanie zmieni wszystko...

Szokujące wyznanie Izy zmieni zdanie Kamila Gryca o Arturze!?

W nowym sezonie „M jak miłość” zobaczymy dalszy ciąg procesu Olka Chodakowskiego, którego Kamil Gryc za wszelką cenę chce wsadzić do więzienia. W ostatnim odcinku przed wakacjami lekarz przyznał się do nieudzielenia pomocy i wydawałoby się, że w 1523. odcinku usłyszymy wyrok. Teraz okazuje się,  że na sali sądowej zebrani usłyszą jeszcze jedno szczere i szokujące wyznanie. Jak informuje  "Świat Seriali" Iza zezna pod przysięgą, że Artur ją zgwałcił. Jak na te słowa zareaguje Kamil?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Szokujące wyznanie Izy zmieni zdanie Kamila Gryca o Arturze!?

Iza do tej pory nie chciała mówić o tym, co przeszła przez Artura i jak psychopata ją traktował, ale w końcu zdecyduje się przełamać strach i opowie Andrzejowi Budzyńskiemu o wszystkim, co ją spotkało. Prawnik za zgodą kobiety zdecyduje, że trzeba o tym powiedzieć w sądzie. Kamil Gryc do tej pory chciał za wszelką cenę pomścić śmierć Skalskiego, ale pod wpływem zeznań Izy o gwałcie być może zmieni zdanie. 

Swój udział w zmianie zachowania Gryca będzie miała też Magda. To ona, jako osoba, która ma największy wpływ na Kamila, będzie próbowała przekonać go, żeby odpuścił Olkowi. Wszyscy tylko na to liczą, bo tylko Gryc chce dla lekarza najostrzejszego wyroku.

Czy dramatyczne wyznania Izy o gwałcie skruszą serce bezwzględnego prawnika? A może to zasługa Magdy, że Olek wyjdzie na wolność? Dowiemy się już po wakacjach!

Zobacz także: Wielki powrót Joanny Jarmołowicz do "M jak miłość"! Z produkcją na jakiś czas pożegna się Basia Kurdej-Szatan

M jak miłość Iza zeznaje w sądzie
MTL Maxfilm

Kamil Gryc zrezygnuje z zemsty na Olku Chodakowskim za śmierć Artura?

M jak miłość Budzyński w sądzie
MTL Maxfilm

Teraz już wszyscy będą chcieli zapomnieć o Arturze!

Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Zobacz także
Joasia Leszek M jak miłość

Wielki powrót Joanny Jarmołowicz do "M jak miłość"! Z produkcją na jakiś czas pożegna się Basia Kurdej-Szatan

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel

Gwiazdor "M jak Miłość" dołączy do obsady "Pytania na śniadanie"?! Zaskakujące doniesienia mediów

 

M jak miłość - Marcin Bosak w Tańcu z Gwiazdami
Newsy
Nowa twarz Kamila! Czyżby szykowały się zmiany w "M jak miłość"? Zobaczcie to słodkie dziecko...
Nowa twarz Kamila! Czyżby szykowały się zmiany w "M jak miłość"? Zobaczcie to słodkie dziecko...

Kamil Gryc do tej pory dał się poznać w „ M jak miłość ” jako nieobliczalny człowiek. Najpierw chciał za wszelką cenę odzyskać Magdę, potem obiecał ciotce zemstę na zabójcy Artura i robił wszystko, by Olek Chodakowski trafił na resztę życia za kraty. W nowym sezonie jednak wiele się zmieni. Okazuje się, że Kamil Gryc pokaże bardziej ludzką twarz. To jego nowa strategia, by odbić Andrzejowi Magdę? Czyżby nie zawahał się użyć to tego dziecka!? Kamil Gryc będzie ojcem w nowym sezonie "M jak miłość"? W nowym zwiastunie „M jak miłość” na jednym z kadrów pojawia się Kamil Gryc, który leży na łóżku i rozmawia z małym dzieckiem. Czy to oznacza, że mężczyzna ma córkę, o której nie wiedział? Jeszcze nie wiadomo kim jest urocza kilkulatka, ale być może okaże się córką Gryca, który sam niespodziewanie dowie się o jej istnieniu.  W zapowiedzi serialu widać, że dziewczynka bawi się z Magdą, która jak wiadomo kocha dzieci i sama stara się o ciążę. Kilkulatka z pewnością skruszy serce Budzyńskiej i szybciej wybaczy Grycowi jego niedawne zachowanie. A może to kolejny podstęp Kamila i tym razem przebiegły mężczyzna chce podbić serce Magdy, spędzając z nią czas pod pretekstem pomocy przy opiece nad dzieckiem? Tego dowiemy się już w nadchodzących odcinkach "M jak miłość", na które fani serialu czekali przez całe wakacje! Zobacz także:   Już jest! Zobaczcie gorący zwiastun nowego sezonu "M jak miłość"! Kamil jest w stanie faktycznie zagrozić małżeństwu Magdy i Andrzeja? Kamil Gryc do tej pory był nieobliczalny, teraz pokaże łagodniejszą twarz.    

Tomasz Ciachorowski i Marcin Bosak na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?
Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?

Jedna z tajemnic w „ M jak miłość ” zostanie rozwiązana! W 1493. odcinku, który obejrzymy 11 lutego, ciało Artura po kilku miesiącach poszukiwań w końcu zostanie odnalezione. Co zaskakujące, to Kamil Gryc odkryje prawdę na temat tajemniczego zaginięcia Skalskiego. Mężczyzna zaangażował się w poszukiwania psychopaty na prośbę swojej ciotki. Z wdzięczności dla rodziny Kamil postanowił za wszelką cenę odkryć prawdę i w końcu mu się to uda. Przy okazji pogrąży całą rodzinę Chodakowskich ? W jaki sposób Kamil odnajdzie ciało Artura? Kamil już wielokrotnie pokazał, że potrafi być bardzo zdeterminowany w drodze do celu. Teraz pokaże na co, tak naprawdę go stać! Aby odkryć prawdę o Arturze zacznie manipulować i zbliży się do osób, które wiedzą o sprawie najwięcej. Uda, że chce zacząć przygodę z boksem i o pomoc poprosi oczywiście Marcina Chodakowskiego. To od niego będzie chciał uzyskać szczegóły feralnej nocy, kiedy zaginął Skalski. Jednak ku zaskoczeniu jego samego najwięcej o tej sprawie zdradzi mu nieświadoma niczego Magda. To ona opowie, co stało się w domku nad jeziorem i zdradzi, kto był w to wszystko zamieszany. Gryc domyśli się, że Olek zabił Artura? Gryc poskłada w całość wszystkie informacje i skieruje swoje podejrzenia na Olka. Po rozmowie z młodym lekarzem nie będzie miał już wątpliwości, że to właściwy trop. We wszystkim pomaga mu ciotka, która z Izą dzieli się swoimi rozterkami. To ona powiedziała Lewińskiej, że zdaniem jej wróżki Artur został zamordowany . Kto odkopie zwłoki psychopaty? Co zaskakujące ciało Skalskiego odkopie Olewicz, który zobaczy, że jego znajomy odkrył w tym miejscu coś podejrzanego. Z wdzięczności za uratowanie żony będzie chciał pomóc Olkowi i zdecyduje się przenieść ciało, tyle że nie powie o tym nikomu! Czy ostatecznie...

M jak miłość: życie Izy i Marcina będzie zagrożone?
mat. prasowe
Seriale
"M jak miłość": Marcin oświadczy się Izie!? Artur zepsuje mu romantyczną niespodziankę...
"M jak miłość": Marcin oświadczy się Izie!? Artur zepsuje mu romantyczną niespodziankę...

Iza i Marcin z „ M jak miłość ” w końcu są szczęśliwi. Ich wspólne życie zaczęło się układać, a Chodakowski coraz bardziej utwierdza się w tym, że powinien być z matką Mai. W 1430 odcinku serialu, który zobaczymy 19 marca mężczyzna szykuje dla swojej ukochanej romantyczną niespodziankę, która być może zakończy się oświadczynami.  Niestety nie wszystko pójdzie tak, jak, to zaplanował! Artur zepsuje niespodziankę Marcina? Wydawałoby się, że teraz w związku Izy i Marcina wszystko doskonale będzie się układało. Jednak para będzie musiała liczyć się z tym, że w szpitalu psychiatrycznym nadal jest Artur, który za wszelką cenę chce zepsuć ich szczęście. Marcin zaprosi Izę na romantyczną kolację w domku nad jeziorem. Para miała się cieszyć chwilą tylko dla siebie. I bardzo możliwe, że wtedy Chodakowski poprosi Izę o rękę ! Niestety kobieta nie będzie mogła cieszyć się niespodzianką, bo będzie myślała o... Arturze. Mężczyzna po raz kolejny przypomniał o sobie swojej ukochanej, na tyle skutecznie, że zepsuł Marcinowi całą niespodziankę.  Czy Chodakowski wkrótce zdecyduje się oświadczyć Izie? Sądzicie, że ona się zgodzi?   Życie Izy i Marcina będzie zagrożone? Iza nadal boi się Artura! Zobacz także :  Dramat w "M jak miłość"! Magda w ciężkim stanie trafi do szpitala. Co wspólnego ma z tym Łukasz?

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner