Nowy sezon "M jak miłość" już po wakacjach, a tymczasem Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami z planu serialu, na którym widać, że dawna ekipa znów jest razem. Czy to oznacza, że Zduńscy i Budzyńscy zapomną o zachowaniu Gryca?

Reklama

Kamil Gryc znów będzie przyjacielem Zduńskich!?

Okazuje się, że Gryc w nowym sezonie "M jak miłość" zrobi wszystko, aby znów wkupić się w łaski dawnych przyjaciół, którzy wykluczyli go ze swojego grona po tym, jak chciał zniszczyć Olka Chodakowskiego. Teraz wszystko wskazuje na to, że Kamil dokładnie zaplanował swój kolejny krok i znów zbliży się do Magdy. Katarzyna Ciochopek opublikowała na Instagramie zdjęcie ze wspólnej imprezy paczki przyjaciół.

My to umiemy imprezować, zwłaszcza z szampanem z 1884 roku który przyniósł serialowy Kamil @bosak.marcin #najlepszaekipa @taannamucha @weronikarosati @krystian_wieczorek_official - napisała na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Fani serialu są zachwyceni powrotem dawnej ekipy i już tworzą możliwe scenariusze. Jedni cieszą się, że wszyscy znów są razem, a inni piszą wprost, że Anka i Kamil powinni wyjechać za granicę i tym samym odejść z "M jak miłość".

Najlepszą parą Magdą i Andrzej oraz Kinga i Piotrek❤

Boska ekipa❤️????

Anka i Kamil powinni wyjechać do Francji

Magda i Andrzej powinny końcu mieć dziecko????????????

Spójrzcie tylko na to zdjęcie! Tęskniliście za tą ekipą?

Zobacz także: Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Jak dobrze znasz serialową Ankę?

Zobacz także
Instagram

Kamil Gryc po tym, jak dążył do skazania Olka nie był mile widziany na Deszczowej.

Instagram

Przyjaciele się pogodzą i w nowym sezonie będą tworzyli zgraną paczkę?

MTL Maxfilm

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama