Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Iwona Pavlović skopiowała Madonnę. Iwona Pavlović w stroju Madonny. Iwona Pavlović jako Madonna w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Pavlović dała taneczne show w finale "TzG". Strój skopiowała od... Madonny

Królowa Popu wciąż inspiruje

W piątkowy wieczór odbył się finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym zgodnie z przewidywaniami bukmacherów z początku sezonu zmierzyły się Aneta Zając i Joanna Moro. Walka o przychylność jurorów i telewidzów była zacięta, ale ostatecznie Kryształowa Kula i pokaźna nagroda pieniężna mogła trafić tylko do jednej z nich. Przypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Podczas finału nie zabrakło kilku efektownych niespodzianek. Jedną z nich był taneczny występ Iwony Pavlović. Sroga jurorka zakończyła już wprawdzie karierę taneczną dość dawno, ale na potrzeby show założyła taneczne obcasy i dała prawdziwy popis swoich umiejętności w towarzystwie kilku tancerzy. Uwagę zwracał również strój Iwony, która do złudzenia przypominał nam kostium Madonny, w którym artystka wystąpiła podczas Super Bowl w lutym 2012 roku. Bardzo możliwe, że Pavlović zainspirowała się Królową Popu - w końcu w swoim fachu też nie ma sobie równych.

Iwona Pavlović i Madonna w czarno-złotych kreacjach. Też widzicie podobieństwo?

Zobacz: Wpadka Pavlović: Nie wiedziała kim jest Brzozowski. Nazwała go... 

 

Iwona Pavlović skopiowała Madonnę. Iwona Pavlović w stroju Madonny. Iwona Pavlović jako Madonna w Tańcu z Gwiazdami

Galeria zdjęć z finału Tańca z Gwiazdami w Polsacie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając w szóstym odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Aneta Zając nie porwała jury "TzG". Pavlović: Popełniłaś duży błąd. Nie podobało mi się...
Tydzień temu zebrała same ochy i achy, a dziś?

W zeszłym tygodniu Aneta Zając zachwyciła wszystkich jurorów w " Tańcu z Gwiazdami " wykonując zmysłową rumbę. Aktorka jako pierwsza w tej edycji otrzymała maksymalny komplet punktów od jurorów, czym zagwarantowała sobie przejście do kolejnego odcinka show. Tym samym gwiazda wysoko postawiła poprzeczkę innym, ale przede wszystkim sobie. Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! W dzisiejszym odcinku przewodnim tematem tańców była miłość. Aneta Zając wraz ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino wykonała ogniste tango do piosenki Adele "Rolling in the deep". Zaprezentowała się w pięknej czerwonej sukni, doskonale wczuwając się w swoją rolę, jednak to nie przekonało jurorów. Iwona Pavlović doszukała się kilku niedoskonałości: Jakkolwiek Aneta by nie tańczyła, ja muszę zaakceptować twoją propozycją miłości, całkiem niezłą, ostrą. Zaczęłaś po rumbie otwierać się na nas, na Stefano. Cała historia mi się podobała. Nie podobała mi się trzymanie, zrobiłaś bardzo duży błąd, podniosłaś ręce do góry, szyja zniknęła, a szyję trzeba trzymać jak  to robi Beata Tyszkiewicz - oceniła jurorka Przy punktacji Michał Malitowski powiedział: Więcej techniki, mniej aktorstwa - ocenił Michał przyznając parze tylko 5 punktów Para ostatecznie otrzymała 27 punktów.  Zobacz:  Zając zaciera ręce na myśl o wygranej: Kwota rozbudza moją wyobraźnię Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" w szóstym odcinku show:

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Zwycięstwo Zając w "TzG" to dopiero początek. Teraz Polsat zrobi z niej wielką gwiazdę
Co szykuje dla niej Terentiew?

W piątek w wielkim finale "Tańca z Gwiazdami" wyłoniono zwyciężczynię pierwszej edycji show transmitowanej w Polsacie. Bezkonkurencyjna okazała się Aneta Zając , która w ciągu kilku ostatnich miesięcy wzbudziła sympatię milionów telewidzów. Aktorka nie kryła zaskoczenia z wygranej i zapewniała, że jest bardzo szczęśliwa. Przypomnijmy: Zając o wygranej, a Maro o przegranej. Reakcje gwiazd po finale "TzG" Wygrana w programie i czek na sto tysięcy złotych to dopiero początek sukcesów i nowego rozdziału w karierze Anety. Popisy na parkiecie sprawiły, że Zając stała się atrakcyjna dla potencjalnych reklamodawców. Nowy "Fakt" donosi natomiast, że Nina Terentiew przygotowuje już dla Anety nową dużą rolę w jednej z produkcji w Polsacie. Dotychczas aktorka znana była z występów w "Pierwszej Miłości", ale wszystko wskazuje na to, iż niebawem się to zmieni.   Zwycięzcy „Tańca z gwiazdami” są łakomym kąskiem dla reklamodawców. Mówi się też, że dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew przygotowuje dla niej nową dużą rolę w jednej z polsatowskich produkcji. Wygląda więc na to, że Aneta stanie się teraz pełnoprawną gwiazdą! - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że zwycięstwo w "TzG" będzie przełomowym momentem jej kariery? Zobacz: Kulisy finału "TzG". Tego nie zobaczyliście w telewizji Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami:

Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
Facebook
Newsy
Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana!
Od tej strony jej nie znaliśmy

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" przyzwyczaiła nas już do tego, że każdy odcinek dostarcza mnóstwo emocji, a uczestnicy mają szanse pokazać się z nieznanej dotąd strony. Nie brakuje również momentów humorystycznych czy zabawnych wpadek. Podczas dzisiejszego odcinka gwiazdy pod przewodnictwem Krzysztofa Ibisza postanowiły zrobić sobie "samojebkę" na wzór słynnego zdjęcia z Oscarów. Przypomnijmy: Gwiazdy "TzG" robią sobie samojebkę jak na Oscarach. Zobaczcie jaką fotkę wrzucił Ibisz Ale największe zaskoczenie czekało nas na parkiecie. W piątym odcinku zwyciężyć mogła tylko jedna para - Aneta Zając i Stefano Terrazzino . Gwiazda "Pierwszej Miłości" dała się do tej pory poznać jako delikatna, spokojna i skromna blondynka. Dziś natomiast pokazała się od zmysłowej i wręcz erotycznej strony, co docenili nie tylko telewidzowie, ale i jurorzy, którzy przyznali zgodnie aż cztery dziesiątki - po raz pierwszy w tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie szczędzili też komplementów.   Malitowski: Podoba mi się to, że nie pokazuejsz takiej zwyczajnej seksualności, pokazujesz erotyzm, sensualność, zmysłowość. W twoim ruchu można się zatracić, jak to się ogląda. Jestem w dużym szoku! Tyszkiewicz: W prawdziwej rumbie partnerka wymyka się partnerowi, a tak naprawdę to on ją prowadzi. Pani się nie wymykała, pani go tak pazernie traktowała w tej rumbie. A że mam słabość do Stefano to dosyć byłam zazdrosna... Porozmawiamy o tym potem . Grabowski: Do tej pory myślałem, że rumba to nieciekawy taniec. Gratuluję pani i panu również! Pavlović: Aneta, byłaś perfekcyjna w tej rumbie. Jestem zaszokowana. Opadła mi szczęka! Oglądaliście dzisiaj "Taniec z Gwiazdami"? Jak oceniacie występ Anety i Stefano? Zobacz: Zając ciężko trenuje do "TzG". Ma spory problem Aneta Zając w poprzednim odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner