Iwona Cichosz opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie
Instagram

Iwona Cichosz wspomina trudne dzieciństwo: "Dla dzieci byłam jakimś dziwolągiem". Co jeszcze zdradziła?

Iwona Cichosz opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie
Instagram

Iwona Cichosz wspomina trudne dzieciństwo. Piękna uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami" zdecydowanie jest jednym z największych objawień siódmej edycji tanecznego show. Jurorzy i widzowie są zachwyceni poczuciem rytmu niesłyszącej gwiazdy, która na swoim koncie ma tytuł Miss Świata Głuchych. Iwona Cichosz jest dziś szczęśliwą kobietą, ale niestety okazuje się, że jej życie nie zawsze wyglądało tak kolorowo. 

Iwona Cichosz przeżyła trudne chwile w dzieciństwie

Iwona Cichosz w rozmowie z magazynem Viva! opowiedziała o trudnych chwilach z dzieciństwa. Okazuje się, że będąc małą dziewczynką nie miała przyjaciół. Gwiazda TzG nie ukrywa, że inne dzieci uważały ją za "dziwoląga" przez to, że była głucha. Koledzy i koleżanki z podwórka potrafili w okrutny sposób pokazywać niechęć do Iwony. 

Na podwórku nie miałam przyjaciół, nie chciały się ze mną bawić. Dla nich byłam jakimś dziwolągiem. Wyobrażasz sobie, czym dla kilkulatki było takie wyrzucenie na margines? A ja chciałam jak one być beztroską i właściwie nie rozumiałam, dlaczego mnie nie akceptują. Biegałam przecież równie szybko jak inne dzieciaki, a przy zabawie w chowanego brak słuchu przecież nie przeszkadza albo przy grze w piłkę - przyznała Iwona Cichosz. Próbowałam jednak wkupić się w podwórkowe towarzystwo. Tata pracował w drukarni czasem przynosił kolorowe plakaty z bajek Disneya, które rozdawałam dzieciom, i wtedy przez chwilę były dla mnie miłe. Na parę godzin mnie akceptowały. A potem znów mnie odrzucały, mówiły brzydkie słowa, pokazywały wulgarne znaki.

Zobacz także: MISS ŚWIATA GŁUCHONIEMYCH SENSACJĄ PIERWSZEGO ODCINKA "TAŃCA Z GWIAZDAMI". JAK ONA PIĘKNIE TAŃCZY!

Iwona Cichosz przeżyła trudne chwile w dzieciństwie.

Iwona Cichosz w czerwonej sukience

Piękna uczestniczka Tańca z Gwiazdami w rozmowie z Vivą! przyznała, że nie miała przyjaciół.

Iwona Cichosz w TzG

Więcej na temat Iwona Cichosz
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39